Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez jó gitár metálra es rockra? Vagy tudnátok segíteni, hogy milyen gitárt válasszak? Én egy Jackson JS32 warriorra gondoltam. [link]

2015. jan. 31. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól néz ki,bár nem ismerem annyira,hogy véleményt mondjak róla.Cort gitárok azok elég jók,tudom ajánlani.
2015. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eleinte én is azokat nézegettem es a Kx5 meg is tetszett.csak nem tudom hogy az mennyire jo metalra. Ki kéne próbálni, de csak ugy ha meg is tudnam venni. :/
2015. jan. 31. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem cort m200-as van,és jó metálra.
2015. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 2. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy oszinte legyek habar ez teljesen szemelyes de az ilyen gitaroktol rosszul vagyok ez erotlen kinezet szornyu... ha gitart ajanlhatnak metalra es rocka akkor az 2 marka kozott dolne el Ibanez es LTD mongyuk RG-k azok k***a jok es LTD/ESP explorerek meg szinten toppok

En szemely szerint egy Ibanez RGIR20E-t valasztanak de ez tobb mint a duplaja a Jackson aranak es igazabol a Jackson ok is eleg jok csak inkabb egz sima super ST alakot valassz :D

2015. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, én is nézegettem, és tetszettek. Az áruk zavar. Itt van például az egyik ami nagyon megtetszett: [link]

illetve egy Ibanez:

[link]

Úgy tudom elég jó gitárok. Hát lehet hogy inkább elkezdek gyűjteni az Ibanezre :D

2015. febr. 10. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Erőtlen kinézet... :) és szegény rosszul van tőle... :)

Mekkora bullshit.

2015. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen személyes... de azért megmondod neki, hogy milyen formát válasszon... hát oké :D Egyébként annyira nekem sem jön be ez a forma, de ha a kérdezőnek ez tetszik...
2015. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdezőnek tetszik a forma. De úgy unblock a gitár.. "Vállalható"? Vagyis, ajánlanátok? (tekintsünk el egyéb esztétikai tulajdonsagoktol) :D
2015. febr. 10. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
A formával kapcsolatban érdemes még azt is figyelembe venni, hogy az extrémebb formájú gitárok egyensúlya néha kellemetlen meglepetéseket tud okozni. Ha tudod, érdemes lenne kipróbálni, mennyire kényelmes.
2015. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!