Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenekészítő program?

Zenekészítő program?

Figyelt kérdés
Imádom az elektronikus zenét, és én is szeretnék valamit alkotni. Eddig csak az FL Studio nevezetű programot ismertem, ami nagyon sokoldalú de nekem szerintem még nagyon bonyolult. Légyszíves mondjatok még programokat amivel készíthető elektronikus zene, esetleg még ha van valami érthető tutorialt is kérek szépen,Fl Studio-hoz is jöhet, lehet még nem találtam még egy jól magyarázó embert.

2015. jan. 30. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az FL Studio midi zenéket készít, ha jól tudom. Vannak hasonló programok is:

-> Presto: nagyon kis programocska. Zenéket ezzel úgy készítesz, a zenét a billentyűzettel készíted, kb úgy ahogy az FL-el.

--> MuseScore: a kedvencem. Használni pofon egyszerű, mert az interneten található magyar tutorial is. Itt a zenét nem a billentyűzetet pötyögtetésével készíted, hanem a hangok beírásával a kottába. Előnye az FL, Presto-val szemben (azonkívül, hogy egyenesen kottába kell írni), hogy oprendszer független.

--> Session: hasonló a MusesCore-hez, csak nagyon régi, és kevesebb funkciója van.

2015. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reason, meg bármiben tudsz, ami kezel VSTi-ket, pl Cubase, Studio One, stb, csak akkor össze kell válogatni a hangszereket.
2015. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!