Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért rossz a Dubstep?

Papics kérdése:

Miért rossz a Dubstep?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves fiú vagyok, és egyre több támadás ér azért, mert dubstepet hallgatok. És rengetegszer megkérdezik, hogy ez miért jó nekem meg hasonlók, de erre nem nagyon tudok válaszolni, mert ezt most hogy lehetne elmondani... mit mondjak ilyenkor nekik? (további kiosztásokat, szidást és egyéb sértő választ nem kérek)

2015. jan. 29. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem az csak őket minősíti, ha emiatt támadnak... Nem is értem, hogy miért kell abba beleszólni, hogy ki mit hallgat. Megkérdezik, hogy miért jó dubstepet hallgatni? Ezt a kérdést nem értem, mindenki más, mindenki mást szeret hallgatni.


UI: Different Heaven feat. ReesaLunn - Pentakill <3

2015. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Different Heaven feat. ReesaLunn - Pentakill Best for ever :DD
2015. jan. 29. 17:47
 3/13 anonim ***** válasza:
ez mindig ilyen volt, az én koromban a hiperspace meg a hasonló gusztustalanságok voltak a divatosak, én meg egyedül jártam a 30-as osztálylétszámba hosszú hajjal feketében kiszegecselt karkötővel, kiszegecselt övvel, 14soros bakancsban.. szerinted kaptam az ívet? :D
2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:DD
2015. jan. 29. 19:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"És rengetegszer megkérdezik, hogy ez miért jó nekem meg hasonlók, [...] mit mondjak ilyenkor nekik?"


Mondjuk, hogy miért tartod jónak a dubstepet, hiszen ez a kérdés? :D Én speciel kb öt-hat producert leszámítva ki nem állhatom a stílust, de ha tippelnem kéne, hogy miért tarthatja akárki jónak, a következő dolgokra tenném a voksomat.


-Van egy feszes monoton lüktetése, mint minden tánczenének, de a trance-ben és house-ban "lábdob - lábdob - lábdob - lábdob" helyett reggae szerű "lábdob - pergő - lábdob - pergő" amitől kevésbé szokványosnak tűnhet.


-Van felépítés, drop és a drop előtt gyakran vocal sample. Ez az egyik legjobban bevált megoldás az tánczenék történetében, persze nem csak a dubstepben van ilyen.


-Van benne erős, előtérbe tolt, gyakran betorzított basszus. A metálzene létezése óta tudjuk, hogy a mély torz hangok mennyire jól meg tudják ragadni a fiatalok figyelmét.


-A drop általában ellensúlyozva van valamilyen négy-akkordos dallamos résszel.


De ez csak találgatás.

2015. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Eptic <3 Funtcase <3
2015. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom mert majd beszakad a dobhártyám a rotakapa tuc tuctól. XD(te kérdezted h miért rossz) Amúgy kinek mi köze hozzá, hogy mit hallgatsz? Fülessel hallgatod vagy telóból bömböl? Mert ha az első, akkor aztán tényleg senki sem szólhat bele. ;)
2015. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából az egyik osztálytársam kicsórta a telómat a táskámból, és a zenéimet fülhallgató nélkül bömböltette. És azóta mondják nekem kb 1-2 hetente, hogy ,,te elmebeteg állat'' meg hasonlók.
2015. márc. 8. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:
ez egy jó lecke, hogy a telefonod ne legyen bekapcsolva ha nincs nálad
2015. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából attól még be tudják kapcsolni, de lekódoltam, szóval ha ki is veszik, nem tudják feloldani. :)
2015. márc. 9. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!