Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell eljátszani a Hard...

Hogy kell eljátszani a Hard day's Nightot?

Figyelt kérdés

Az akkordok megvannak azzal nincs is probléma csak a pengetéssel. Valaki le tudná írni nekem a sorrendet, hogy pl a G akkordnál le, fel, le? Nekem csak ezzel van problémám :s Szóval igazából csak a pengetési sorrend érdekelne.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jan. 23. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok jelentősége van hogy fel vagy le pengetsz. Csak annyi, hogy néha egyszerűbb így vagy úgy. (Kivéve ha akkordbontásról van szó, akkor nagyobb szerepe van)
2015. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, rosszul fogalmaztam. Szóval, van azért jelentősége, de ez csak egy apróság, nem kell ilyeneket leakadni:) Egyébként jobb taboknál leírják az ilyeneket.
2015. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) És azt, honnan tudhatom, hogy egy akkordot hányszor kell lepengetni?
2015. jan. 23. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallod a füleddel.
2015. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként nem egyszerű, de tényleg bármilyen pengetési számhoz meg sémához való ragaszkodás helyett sokkal egyszerűbb,ha használod a füledet. Azért sem érdemeseilyen hányszor és hogyan kell pengetni dolgokra hagyatkozni, mert úgy nem fejleszted a hallásod, és később sem fog a gyakorlás miatt rutinból menni az, hogy meghallgatod a dalt ránézel az akkordokra, ésutánna márérzésből megy, hogy mit merre meddig.
2015. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!