Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kicsit régi zenét keresek,...

Mogyorós Márton kérdése:

Egy kicsit régi zenét keresek,1996 nyarán minden nap az folyt a juventus rádióban, azóta sehol. Melyik lehet az?

Figyelt kérdés
Nő aki énekel hasonlít a cranberries-re, vagy a sixpence none the richer-re. A zene gitárpengetéssel indul, majd ének és beindul. Pop rock stílus. A zene hasonlít a heart - all i want to do is make love to you zenére. Valami ilyesmit énekel kiejtés szerint? haruju kújolé Melyik lehet ez? Aki kitalálja nagyon otthon van a zenében.
2015. jan. 16. 20:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ne nézz hülyének, de itt van a fejembe az egész ének,

ha adnál egy email címet, akkor felvenném magam, és elküldeném mert onnan megtudnád hogy mire gondolok.


De valaki kezdje. Ha nem akarod itt megadni a tied,

akkor adok én egyet. falcor_kukac_outlook_pont_hu

2015. márc. 7. 18:09
 12/14 anonim ***** válasza:
dobtam egy e-mail-t neked
2015. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
írtam egy e-mailt is, de leírom ide is, hátha a többieket is érdekli, Jann Arden Insesnsitive
2015. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen azaz! Nagyon köszönöm!


https://www.youtube.com/watch?v=B6xzZRfLx40

2015. márc. 9. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!