Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kicsit régi zenét keresek,...

Mogyorós Márton kérdése:

Egy kicsit régi zenét keresek,1996 nyarán minden nap az folyt a juventus rádióban, azóta sehol. Melyik lehet az?

Figyelt kérdés
Nő aki énekel hasonlít a cranberries-re, vagy a sixpence none the richer-re. A zene gitárpengetéssel indul, majd ének és beindul. Pop rock stílus. A zene hasonlít a heart - all i want to do is make love to you zenére. Valami ilyesmit énekel kiejtés szerint? haruju kújolé Melyik lehet ez? Aki kitalálja nagyon otthon van a zenében.
2015. jan. 16. 20:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni hogy én taylor swift-re gondoltam, de nem ő az, viszont a love story száma kiköpésig hasonlít rá,

még a zene felépítésében is.


https://www.youtube.com/watch?v=TvtesC99oVI

2015. jan. 16. 20:50
 2/14 anonim ***** válasza:

Taylor Swift '96-ban még fel sem érte a gitárt :)


Amúgy passz, ebből baromi nehéz kitalálni, de hátha szerencséd lesz és idetéved valaki.

2015. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"haruju" = How Do You ???


Ez?

https://www.youtube.com/watch?v=nx2iLOvP0rM

2015. jan. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi de nem ez az, én ismerem a roxette-t

amit én keresek abban csak nő énekel,

és ez gyorsabb is mint amit megjelöltem.

2015. jan. 17. 07:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Írok pár dalt, hátha közte lesz:


Your lean- Alanis Morissette


Head o ver feet- Alanis Morissette

Runaway- Janet Jackson

Who will save your soul- Jewel

2015. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a megközelítésed, ugyanúgy gondolkozol ahogy én,

az énekhang alapján akár a felsoroltak közül bármelyik énekelheti, de ezeket már

én is átnéztem, szerintem tűt keresek a szénában.


Már az is megfordult a fejemben, hátha magyar előadó énekelte,

abban az időben már volt hogy az országon kívülre zenéltünk.


De az az érdekes, hogy csak 1996-ban játszották, egész nyáron, utána semmi, sehol még egy introját sem lehetett hallani.

2015. febr. 25. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
ha kicsit konkrétabban dolgokat tudnál írni, akkor könnyebb lenne. Biztos hogy '96-ban ment, azóta sehol? Milyen a zene hangszerelése, mármint hogy inkább gépi vagy akusztikusabb, zenekari? Milyen a csaj hangja, fiatalabb, idősebb nőre utal? Lisa Stanfield zenéi között nézegttél?
2015. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
talán még ez olyan amit ismerek és hasonlít arra amit te keresel, bár nem biztos: https://www.youtube.com/watch?v=4lLmB8PBsXo
2015. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Most már tényleg összeírom azt a kb 50 előadót akinek a zenéit megnéztem...

A hangszerelése akusztikus, de amint a kérdés kommentben

megjelöltem, lehet a cranberries, lehet ez amit küldtél, joan osborne, speciel ettől nem tudtam az összeset megkeresni, most hogy újra eszembe juttattad, gyanakodni kezdtem,

mert a one ufus "most mindegy" című számát játszották a rádióban, és detto ugyanilyen hangszerelésű a zene is amit keresek, a nő hangja is, bár abban a zenében, még egy picit ennél is torzabban jelenik meg, mint a joan osborne-ban.


de simán lehet hogy joan osborne, amit mondtam ettől nem tudtam az egész discografiát megnézni.

2015. márc. 7. 17:57
 10/14 A kérdező kommentje:

belehallgattam gyorsan Lisa Stanfield-be, de ez sokkal erősabb, távolodik a pop/rock-tól,

ezt klubzenének sorolnám be, a jelenlegi állás szerint.


de mint szokásos megjegyzés a hangja az hasonlít.


Pont ebbe fogok beleőrülni, mert kiderült hogy a fél világ hasonlít a keresett nő hangjára.

2015. márc. 7. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!