Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy zenét. Megmondja...

Keresek egy zenét. Megmondja valaki, hogy mi a szám címe?

Figyelt kérdés
Kezdő ársastánc-tanfolyamra járok. Van egy zene, amire blues-t szoktunk táncolni. Gyorsaságban kb olyan, mint a "Just give me a Reason". A tánctanártól nem tudom meg a szám címét, mert mindig az a válasz, hogy track egy (ha meg a telefonom előkapnám, h a trackID-vel felismertessem, direkt beszámol.. xdd) A zenében annyi érdekesség van, hogy a közepe/vége felé van egy dobszóló (remélem így kell írni), az üteme pedig az, hogy pam pam pam pamppapam papapapam (mondjuk írva nem igazán jön át). Ez a dobszóló addig tart, amíg a bluesban egyszer körbeérünk. Valaki tud segíteni?:

2015. jan. 15. 21:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem ilyen zene volt. Inkább a "Just give me a reason"-ra emlékeztet. Akkor várok keddig, és megkerestetem a trackID-vel a számot, akkor is, ha a tánctanár beszámol. :D
2015. jan. 17. 13:47
 12/23 Mogyorós Márton válasza:

Ha beleszámol akkor nem igen fogja felismerni, inkább szólóba vedd fel, és otthon szerkezd meg úgy hogy 13 Mp legyen,

és akkor már fel tudod ismertetni.

2015. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :D
2015. jan. 17. 15:50
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszedbe elkérni a tanártól?
2015. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"A tánctanártól nem tudom meg a szám címét, mert mindig az a válasz, hogy track1"

Eszembe jutott, de a tánctanár mindig elvicceli, sose mondja meg :D

2015. jan. 18. 14:51
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor menj oda hozzá, és mondd neki:

Tessék már elmondani a címét, ha meg nem tetszik tudni, akkor hadd másoljam rá a zenét a pendriveomra! Ne tessék viccelődni, nekem nagyon tetszik ez a szám!

Ne tágíts, addig piszkáld, amíg oda nem adja, nincs joga haragudnia rád, hisz nem bűn, ha elkérsz egy zenét! :)

2015. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Fiatal a tánctár, jófej, nagyon birom, nagyon jóban vagyunk. :D A magázás megtiltotta. :D De akármit csinálok, vagy mondok, nem hajlandó elmondani egyik számnak a címét se. xdd
2015. jan. 18. 16:12
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha ő elvicceli, te nevetsz, vagy mosolyogsz rajta. Ha jóban vagytok, komolyra fordítod a szót, és nem engeded, hogy elviccelje, ő meg jófej, akkor oda fogja adni. :)
2015. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igy lenne, de olyanokat mond, amin egyszerűen nem lehet nem nevetni, és nem lehet utána komolyra fordítani a szót. xdd
2015. jan. 19. 13:25
 20/23 anonim ***** válasza:

Bármi után lehet. Nem is baj, ha még mosolyogsz a röhögés után.

Óra végén odamész hozzá, és azt mondod neki, "Nagyon szeretném, ha odaadnád nekem ezt a zenét! Van valami akadálya?"

Nincs akadálya. Oda fogja adni. Egy darabig elviccelheti, de a végtelenségig nem. Addig ne távozz, amíg oda nem adja. Nem fog rád haragudni, hisz nincs rá oka.

Ha meg van értelme annak, hogy nem adja oda, esetleg egy ismerőse csinálta, vagy mittudomén, akkor kérdezd meg tőle, hogy "Miért?" Ha ez a helyzet, akkor ne erőltesd, de szerintem semmi oka nincs arra, hogy ne adja oda :)

2015. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!