Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Erre a számra lehet keringőzni?

Erre a számra lehet keringőzni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett Ed Sheeran Tenerife Sea című száma. Szerintetek lehet rá keringőzni? Ha igen, milyet? Bécsi vagy angol? Majd csak novemberben lesz a szalagavatóm, de már tavasszal el akarjuk kezdeni a próbákat az osztályommal, és nagy segítség lenne a válasz. Köszi előre is! :)

2015. jan. 10. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kicsit gyors, akármelyik keringőnek. A gond vele csak szerintem annyi, hogy van olyan része ami lassabb, és megfelelő lenne, de a legtöbb részében sajnos nem ilyen ^^" Ha valaki le tudja lassítani, esetleg olyan aki ért a táncokhoz (tánctanárotok lesz, nem? :D), akkor megfelelhet.


Nekünk anno ez volt

https://www.youtube.com/watch?v=vjncyiuwwXQ

de ez is túl gyors volt, ezt is le kellett lassítani egy kicsit, mert különben kitörtük volna a lábunkat :D

2015. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes elgondolás. A számban ahol van dob, vagyis megy a tempós, "monotonabb" zene, ott egy igen lendületes bécsi keringőt lehet rá táncolni. A gyöngébb tempójú, szétfolyós összekötő éneklős részeknél visont ember legyen a talpán, aki épkézláb keringő koreót csinál egy szalagavatós csapatra. Nem lehetetlen, de profi munkát igényel koreográfustól is, táncosoktól is. Gyakorlottabb csapattal megoldható, de ha ez lesz az első táncotok, főleg a fiúknak a hosszú kitartott mozdulatok szerintem elég komoly kihívást jelentenek (szépen megoldani). Egy könnyebb ritmusképű zenével szerintem jobban jártok.
2015. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*viszont
2015. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
thinking out loudra . esetleg :) de arra tényleg szépen lehetne :)
2015. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!