Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik számra...

Szerintetek melyik számra hasonlíthat?

Figyelt kérdés
Nagyon ismerősnek tűnik nekem az Iron Maiden Wasted Years című számának az eleje. Tudom, hogy hallottam már valami hasonlót, de nem jövök rá, hogy melyik szám is volt pontosan.

2014. dec. 30. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Iron Maiden számot ismerem, na de mihez kell hasonlítani? :-)
2014. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az az igazság, nálam kisgyerek korom óta Iron Maiden a kedvencem. Wasted Years egy Bryan Adams????? dalra hajaz. Melyikre, az passz. De csak a szám eleje.


Pár érdekesség. Ossiant a mahyar IM-nek tartom, Amikor még számuk a legnagyobb magyar Iron Maiden szám. :) OI, skinhead, nemzeti rock ahogy tetszik magyar zenekar az OI-kor pár száma is ekce Iron Maiden.

2015. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Lehet, hogy tényleg valamelyik Ossian számra emlékeztet.:)
2015. jan. 4. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a két utolsó szám csak annyiban hasonlít egymásra, ammennyiben néhány akkord ugyanaz. De a zene építőkockái végesek és nem nagy számúak. Ami miatt mégis végtelen lehetőség áll a zenész rendelkezésére az a ritmus és a tempó.
2015. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!