Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Leirná nekem valaki, hogy...

Leirná nekem valaki, hogy milyen egy 1D koncert?

Figyelt kérdés
Még nem voltam egyen se, de most kaptam egy koncertjegyet. Több show van benne vagy inkább több éneklés? Vagy egyátalán? :)

2015. jan. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány sikoltozik, miközben az öt srác énekel. Ne lepődj meg, ha egy betét, vagy egy tornacipő repül el a fejed felett, vagy esetleg el is talál.
2015. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖsz, tudom láttam erről 1-2 videót XD
2015. jan. 2. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
van koncert DVD-jük. :)
2015. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látni fogsz ugrálni öt porcicát a távolban, közben sikoltozó lányok nyála, és izzadtsága csorog majd rád.
2015. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
FUUUU ezek aztán jó élmények :×
2015. jan. 3. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom, szerencsére nem nagyon rajongsz az 1D-ért :D
2015. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából, tetszik és szeretem is, de még életemben nem voltam koncerten, úgyhogy nem igazán vagyok képben. Csak kiváncsi voltam, h esetleg már aki volt az el e tudna mondani. Ja, és nem szoktam hirdetni, h szeretem pont az ilyen emberek miatt sem, mert elitelnek.
2015. jan. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!