Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyivel lehet drágább egy...

Mennyivel lehet drágább egy Ákost elhívni koncertezni, mint pl. az Edda-t, vagy vmi hasonló más (nekem legalábbis) nagy nevet?

Figyelt kérdés

Azon agyaltam, h pl. a városunk nem tudom elképzelni, h meg tudná fizetni Ákost, s azért hívnak Rúzsa Magdit, meg hasonlóakat, pedig Ákos koncertre szívesebben mennék. :)

Ha vki tud konkrét árakat, akkor pls. írja meg, nem zavar, ha sokat kapnak, csak kíváncsi vagyok, h őt pl. miért nem hívják sose.



2015. jan. 2. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Rúzsa Magdi kategória pár százezer forint, ha Ákost akarnák meghívni, az több millió forint lenne.

A Quimby ~1 millió.

Egyébként nem hinném, hogy Ákos vállal meghívásos fellépéseket, na meg ki fizetné ki?

Nekik van egy turnénapáruk, ők találják ki, hogy hol fognak koncertezni, nem meghívásos alapon megy.

2015. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress utána, hogy az elmúlt években hol lépett fel.

Pl 2014-ben külföldön turnézott, volt Londonban, Moszkvában, Párizsban, és Rómában, valamint itthon volt egy dupla aréna koncertje decemberben.

2013-ban:PEN,London,Hegyalja Fesztivál,Volt Fesztivál,Campus, FEZEN,SZIN, Aréna

Nem szokott fellépni városnapokon vagy "kisebb" rendezvényeken, valószínűleg nem is vállalná, pedig biztos vannak olyan városok akik kitudnák fizetni.

Az árát nem lehet biztosan tudni, nincsenek ezzel kapcsolatban megbízható források, de olyan 8-9 millióra tippelnek. Edda kb 1,2 millió, Rúzsa Magdi kb 700.000.

2015. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!