Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Adatok a különféle pickupokrol?

Adatok a különféle pickupokrol?

Figyelt kérdés

Szeretnek kifejleszteni egy saját pickupot, kemény rockra,metalra.

Egy újításra gondoltam:

Olyan humbucker aminek az "álló" mágnesei alatt egy "fekvő mágnes" található,így a zajmentesseg garantált.

Honnan tudnék a többi pickuprol több információt szedni?

Esetleg miyen tekercselesi modot válasszak?

Milyen mágnest használjak?



2014. dec. 30. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A humbucker eleve zajmentes, nem tudom te mire gondolsz.
2014. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ha felnyomom a gaint,már nem az,és ez a rendszer ezeket is kiszűrné
2014. dec. 30. 16:22
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
5 Évszázadokkal később az izraelita Ákánt arra csábította a szeme, hogy ellopjon néhány dolgot a legyőzött városból, Jerikóból. Jehova megparancsolta, hogy mindent el kell pusztítani a városban, kivéve néhány dolgot, melyeket Jehova kincsei közé kellett bevinni. Az izraeliták azt a figyelmeztetést kapták, hogy ’őrizkedjenek azoktól, amik pusztulásra vannak szánva, nehogy megkívánjanak és elvegyenek valamit’ a városban levő dolgokból. Amikor Ákán engedetlenné vált, Izrael népe vereséget szenvedett Ai városánál, és többen meghaltak. Ákán csak akkor vallotta be, hogy lopott, amikor lelepleződött a tette. Elismerte, hogy ’amikor meglátott néhány dolgot a zsákmány közt, megkívánta és eltette azokat’. A szem kívánsága miatt Ákánnak és ’mindennek, ami az övé volt’, el kellett pusztulnia (Józs 6:18, 19; 7:1–26). Ákán olyasmire vágyott szívében, ami tiltva volt.
2014. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találtál fel semmi újat. Ráadásul még az alapokkal se vagy tieztában, de az igazi baj az, hogy még arra se vagy képes, hogy magad megtalálad az információkat.
2014. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nem vagy tisztában az alapokkal, először nézz utána, próbálj ki rengeteg féle-fajta hangszedőt. Egyébként véleményem szerint teljesen felesleges lenne a fekvő mágnes alatta, ugyanis humbuckernél a másik tekercs direkt azt a célt szolgálja, hogy elnyelje a zajokat, de persze nem mondom hogy hülyeség az ötleted, majd ha tapasztaltabb leszel, mindenképp próbáld ki, lehet érdekes dolog fog kisülni belőle.:) Egyébként minőségi humbuckert bármekkora gainnel lehet használni, nem lesz zajos, szóval nem tudom te milyen hangszedőn játszottál...
2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért ezeken érdemes végig menni: [link]
2014. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szép álom volt.
2014. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Remélem, értékeled, hogy a fenti cikkemben leírt 65 éves, referenciának számító és minden valamirevaló gitáros által ismert Gibson PAF humbuckerben szintén fekvő mágnes van az álló pólusok alatt. :)

És elég sok humbucker hasonlóan épül fel.

Itt még egy kicsit tanulmányozhatod az alapokat.


[link]

2014. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!