Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A dj-k használnak?

A dj-k használnak?

Figyelt kérdés
A nagy dj-k mint Tiesto,Calvin Harris,David Guetta, stb szoktak olyan efektet használni amit saját maguk vesznek fel például: ha mondjuk Avicci elejt mondjuk véletlen egy ceruzát és ugy gondolja hogy illik a számhoz akkor ő azt felveszi vagy valahonnan Leszedi? pl internet vagy már szinte az osszes efekt alapbol rajta van az fl studion Dj traktoron?????

2014. dec. 12. 18:41
 1/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ez csak egy tipp, de szerintem nem szórakoznak effekt gyártásával.


Hobbi szinten én is csinálgattam zenéket és millió sample cd létezik, de tényleg millió, amiket profi minőségben rögzítenek.


Szerintem a DJ-k is valami ilyesmikből dolgozhatnak.

2014. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KOSZI :)
2014. dec. 12. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vengeance sample pack-okból dolgozik a nagy részük, de változó, loopsmasters-en nézz szét.


csak mellékesen megjegyzem, hogy pl. Chris Lawyer - Right on time -ja, vagy Steve Angello - KNAS egy az egyben egy vengeance sample pack-ban lévő loop.

2014. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
haha, Right on time-ot még én írtam meg elsőnek, hogy egy vengeance sample, le is tiltottak egyből
2014. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!