Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az gáz, ha kamaszként imádom...

Az gáz, ha kamaszként imádom a komolyzenét? 15/f

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Gáz igen.
2014. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ré a napisten ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Te egy ilyen stílusú egyén vagy. Nem lehet mindenki olyan, mint a többi más ember. Bár az igaz, hogy mások cikinek tartják, meg lenézik, de azokra nem kell hallgatni, mert azok olyan, olyan... Nem tudom megfogalmazni, de remélem érted. Ne félj bevállalni magadat. Ez vagy te. Fogadjanak el így, vagy sehogy.
2014. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koaxk Ábel ***** válasza:
21%

Én nem tudok azonosulni veled.


Nem bírom a komolyzenét, Liszt érzékeny vagyok!

2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet gáz, de tényleg, végülis nem nagyon érdekel hogy valakinek nem tetszik.
2014. dec. 12. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem érdekel, akkor minek kérdezed?
2014. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján jutottam erre a következtetésre.
2014. dec. 12. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy hülye kérdés. Egy rossz társadalmi beidegződés, hogy 20 év alatt, ha nem EDM-et, négy akkordos rock dalokat vagy rapet hallgatsz, akkor szégyenkezned kell.


Szóval nem gáz. ^_^

2014. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lili-m válasza:
100%
ez egyáltalán nem gáz :)
2014. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én nagyon sokféle zenét szeretek, elektronikusat is hallgatok, de eljárok hangversenyekre is, és vallom, hogy kétféle zene van igazából: jó zene és rossz zene! :D (Gyorsan hozzáteszem, hogy szubjektív a zene megítélése)

A kérdés maga ostoba. Ha más szerint gáz, akkor nem fogsz ilyen zenét hallgatni? :D Ugyan már!

Aki szerint "gáz", az inkább magát minősíti egyébként. Ha valaki tiszteli egyáltalán a zenét, akkor legföljebb annyit mondhat, hogy "ez nekem nem tetszik".

2014. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Nem szeretheti mindenki ugyanazt, és tényleg nagyon hülye beidegződés az hogy ha nem azt a zenét hallgatod amit mindenki más, mert az megy az mtv-n meg a viva-n akkor már ciki.. Egyébként nem vagy egyedül én is szeretem a komolyzenét.:)

16/L

2015. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!