Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Selena Gomez-nek, Demi Lovato-...

Selena Gomez-nek, Demi Lovato-nak, vagy Miley Cyrus-nak van jobb hangja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 10:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Deminek van a legjobb hangja,neki a legnagyobb a hangterjedelme! Aztán Miley,Selenának viszont kis egyszerű hangja van.

Demiii(Ł)

2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
88%
előzővel teljesen egyetértek :)
2010. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
88%

én mindhármat szeretem de Deminek gyönyörű hangja ha a Capr Rock-ban van az a rész amikor énekel egyedűl a zongoránál.. nah ugy probáljatok énekelni

amúgy itt van ha valaki esetleg nem látta: http://www.youtube.com/watch?v=9qtnA4jMu6A


innen nézzétek 2:15-től

2010. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
94%
Deminek van a legjobb hangja, de a másik 2 lány is tehetséges.
2010. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

1. Miley: ő a legjobb énekes nő de beképzelt a Selenácskával együtt

2. Selena: csak a Naturally száma jó

3.Demi: aranyos nem nagyképű annyira mint Miley meg Selena de nincs olyan jó hangja mint nekik.

2011. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Selenának élőben szószerint semmi hangja nincs, nem tudom, miért dicséritek agyba-főbe. Szerintem ő a legszarabb, egyértelmű. Demi és Miley között már nehezebb választani. Demi hangszíne jobban tetszik, Mileyé viszont karakteresebb, szóval egy hajszállal vezet Demi.

Summa summarum:

1. Demi

2. Miley

3. Selena

2011. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 mus musculus ***** válasza:

'Nem vagyok disney mániás, csak őket is szeretem, és nemtom eldönteni, melyikük jobb.

Szerintem:

1.Selena

2.Miley

3.Demi'


Nem úgy volt, hogy nem tudod eldönteni?


Amúgy egyértelműen Mileynak. Demi sem rossz, csak nincs benne semmi karakteres, Selena meg úgy egy kalap fos, ahogy van. Lehet lepontozni.

2011. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5O2FuFbmpKI ezt hallgassátok meg és ha ezek után is aztmondjétok hogy Szalonna jól énekel akk menjetek el fülorvoshoz!

Demi és Miley (foleg Demi) is sokkal tehetségesebbek és élőben is van hangjuk!

2013. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!