Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Selena Gomez-nek, Demi Lovato-...

Selena Gomez-nek, Demi Lovato-nak, vagy Miley Cyrus-nak van jobb hangja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 10:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

1.Selena^^♥

2.Miley

3.Demi

De szerintem mind3muk hangja jó, de Selenáé messze legszebb, viszont Mileynak vannak a legjobb számai :)

2010. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Thurston ***** válasza:
11%
Na indegyikről kerestem élő felvételt. Demi Levatonak ugyan elég jellegtelen, közepes hangja van, de a másik kettővel ellentétben legalább el tudja találni a hangokat. Néha ő is elég hasmis, de a mási kettőhöz képest...
2010. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem is énekelnek hamisan! Nem gondolod, hogy azt a számot olyanra csinálták? Am melyik számot nézted?
2010. febr. 6. 15:48
 14/38 Thurston ***** válasza:
47%

Olyanra csinálták, hogy az ének kilépjen abból a fekvésből, amiben a hangszerek szólnak? Ha erről van szó, akkor alapvetőebn el kéne felejteni azt, hogy zenével foglalkoznak...


Egyébként bármelyik élő fellépésüket nézed, találhatsz benne hibákat bőven. Ha neked nem zavarja a füledet olykor amit művelnek, akkor egyszerűen problémák vannak a hallásoddal. Ami egyébként nem probléma, nem lehetm indenkinek jó, csak ha ennyire nem értessz hozzá, akkor nem tudom minek erősködsz itt, hogy dehogy hamisak.

2010. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Selena
2010. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Miley-nak élőben a hangja egyenlő a nullával. http://www.youtube.com/watch?v=QxUr2ggLlhI <- ennél még én is jobban éneklek.

Selenának szerintem élőben is jó a hangja, de Deminek jobb.

Szóval: 1. Demi

2. Selena

3. Miley

2010. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Olyan a hangja, mint Cd-n
2010. ápr. 8. 16:26
 18/38 anonim ***** válasza:
selenának :D aztán deminek,aztán mileynak..de amúgy nem rosz egyik hangja sem,de a selenájé olyan aranyos,és szép :)
2010. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Selena hangja szerintem nagyon átlagos és nem is tud jól énekelni. Szerintem egy oktávot nem bírna kiénekelni... ezeket a bugyuta 3 hangos számokat nem nehéz élőben sem elénekelni.

Demi Lovato jól énekel, bár egyáltalán nincs karakteres hangja (az a tipikus amerikai jókislány hangja van és kicsit affektál is, de még nem vészes). Nem tudom tanult-e énekelni, de az az érzésem h igen, legalábbis képzettnek tűnik a hangja.

Mileynak karakteres hangja van, viszont nem tudja eléggé kihasználni.

2010. máj. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!