Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek kicsit egyyszerűbb...

Ismertek kicsit egyyszerűbb zene készítő programot az FL Studio-nál?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok?

DVBBS, Martin Garrix, R3hab, Hardwell stílusú EDM zenéket szeretnék csinálni.



2014. nov. 8. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mire kellene beruháznom, ha zenemixeléssel, és zenekészítéssel szeretnék HOBBIKÉNT foglalkozni? 14 éves vagyok, nem kell nagyon komolya eszközökre gondolni. Olyan 30-40ezerből szeretnék valamit venni. Vegyek egy USB-s DJ kontrollert VDJ-hez?
2014. nov. 16. 10:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Állj át Traktorra első körben, ismerkedj meg vele. Ha nem adtad fel, utána ruházz be valamibe, de csak ha már érzed, hogy kimaxoltad a gépen mixelés határait. Utána jöhet egy kontroller (Numark Mixtrack Pro széria 60 körül), egy jobb hangszóró páros (KRK rokit pár már 85-90 körül van). Egy jobb füles is jöhet, AIAIAI, Shure, Sennheiser (40-50 ezer). Aztán ha belekóstolsz a stúdiózásba egy MIDI bill (30-50 ezer) is jöhet mellé.


De ez nem az elkövetkezendő egy hónapban fog bekövetkezni gondolom, szóval még ráérsz ezen agyalni. Nekem is csak most tért meg a kontroller ára, jelenleg van egy Shure fülesem, eddig kb. 100 ezret öltem bele ebbe. Most fogok venni egy Nektar Impact vagy Novation Launchkey-t, annyi tuti, hogy 49-es verziót. Ez is minusz 40-50 ezer. Egy buli alkalmával 30 ezret akasztunk le, viszont ez nem állandó, van amikor egy hónapba van 4, van amikor 1, van amikor egy sincs. Erre nem lehet alapozni az életed (legalábbis ha nincs konkrét terved, céljaid, meg kapcsolataid), hobbinak meg kicsit drága. Persze minden hobbi drága, csak gondoltam felvilágosítalak, hogy ilyen félprofi esetében, aki már jár bulizni, hogy működik ez, meg mik a kilátások, ha komolyan akarja venni az ember. Személy szerint amit itt megkeresek, azt ölöm bele egyből a "stúdióba".

2014. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a véleménykifejtést! :)
2014. nov. 19. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!