Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az normális hogy 14 évesen...

Az normális hogy 14 évesen Reggaet, Rockot, Rock an rollt, Bluest hallgatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Ladánybene 27,

P. Mobil, Dinamit, (régi) Gun's an roses

Rolling Stones

Ripoff Raskolnikov-ra

Van még ilyen gyerek aki ilyet hallgat és nem elromlott mosógépet?



2014. nov. 1. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Miért ne lenne az?
2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Teljesen normális. Sőtt az a jó, ha az ember nem ragad le egyetlen stílusnál, hanem minél szélesebb zenei műveltségre tesz szert. A jó zenét amúgy sem a stílus határozza meg. Ugyanúgy imádom a Panterát, mint Bob Dylan, vagy Alice Coltraine zenéjét. És 14 évesen hatalmas Doors és Rolling Stones fan voltam. Pár év múlva majd rájössz, hogy neked már akkor is volt ízlésed, míg a kortársaid a Viván és MTV-n futtatott szarokat hallgatta, amikre 2-3 év múlva valószínűleg már senki sem fog emlékezni. :)
2014. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 13 fiú vagyok. Metal/rock/punk/blues-t hallgatok. Nem baj az a jó.

Én Alvin ésa Mókusok, MetallicA, Hobo, Pantera, Moby Dick... meg még sokat. És az a jó hogy ilyet hallgatsz nem pedig a sok sz*rt. \„/

2014. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, beteges b#zdmeg, kezeltesd magad.
2014. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az baj hogy felmerül benned hogy ez baj----------> vagy kevés az önbizalmad, vagy álságos vagy és pózőr
2014. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi hogy van-e még ilyen ill. kinek tetszik még. Olvasd végig máskor! köszönöm.
2014. nov. 10. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:

ez nem korfüggő

én is metalt hallgattam már ekkora koromban, nincs ebben semmi különös

2014. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!