Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség, miért csak az egyik...

Segítség, miért csak az egyik hangszóróból hallom vissza amit játszok gitáron?

Figyelt kérdés

Korg AX3G multieffekt vonalbemeneten csatlakoztatva a pchez: működik, jó hangzás.

2.1-es hangszóróim vannak, és csak a bal feléből jön a hang, a subwoofer nem is szól.. viszont ha audacityvel rögzítem és visszahallgatom, akkor szól minden.

Mi lehet a gond? Már próbáltam mindent, hogy nincs-e letiltva valami.. remélem elsiklottam valami felett, és tudtok segíteni.



2014. okt. 31. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szedd szét a gép oldalán lévő jack dugódat és kösd össze a két meleg pontot, így a monóból álsztereót varázsolhatsz.
2014. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha az Audacityben sztereóra van állítva a felvétel és úgy sem jó akkor valószínűleg tényleg a kábel lesz a hunyó amivel viszed a jelet a hangkártyához, mivel korábban amikor kérdeztem azt írtad hogy gép nélkül közvetlenül szól mindkét csatorna.
2014. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ha felveszem amit játszok, akkor mindkét hangszóróból hallom vissza, mintha zenét hallgatnék. De közvetlenül akkor, amikor játszom és rögzítem a hangot, akkor csak a bal hangszóróból jön a hang.

Nem értem mi lehet a gond.

2014. nov. 1. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!