Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a jobb? Mr. Busta, vagy Saiid?

Sowilo kérdése:

Ki a jobb? Mr. Busta, vagy Saiid?

2014. okt. 27. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Mintha a szar és a fos közül kellene választani. xd
2014. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
Hülyébb kérdés nem volt? Pukta csak káromkodni tud, a szókincse a f...sz és a g...ci, meg még pár alapszó. Saiid szövegei olyanok mint egy vers, és mint rapper is jobb. Nem kérdés, hogy Saiid jobb. Ne hasonlítsunk már egy amatőrt hozzá.
2014. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hülye kérdés, megvan az oka.
2014. okt. 28. 10:34
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

:D

Ha ezt meg kell kérdezni, akkor ott nagy a gond...

Most komolyan mit nem lehet eldönteni ezen, hallgasd már meg Bukta szövegét, szerinted lehet arra valami pozitívat mondani? Valami utolsó hányadék mélyproli szar az egész.

Mintha 20 éves általánost sem végzett fogatlan cigányok segítenének neki szöveget írni, annyira kultúrált a csávó, és ha oltásról van szó, akkor is azért lehet bizonyos keretek között művelni, ami neki nem megy.

2014. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Én tudom hogy mi a helyzet, nekem nem kell magyaráznod. Busta fanok válaszait várom, meg akarom őket érteni.
2014. okt. 28. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát akkor sok szerencsét, mert azt a sötétséget nincs ember aki megértse, nekem már volt dolgom sok rintintin essel...
2014. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
bukta úrnak a szókincse a fa52, g3c1, csicska, k*rv4 szavaknál kimerül. Saiid(igen, őt megtisztelem azzal, hogy nagybetűvel írom a nevét) viszont emberileg ezereszer jobb... az ő zenéit sem hallgattam, de amennyit láttam belőlük, kb úgy néz ki, hogy ha Saiid egy Bugatti, akkor busta egy csepel canga, és abbólis a trágyább verzió...
2014. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az első válaszhoz:

A szar jobb, nem folyós, és nem olyan büdös XD


(kérdésed és az első válasz már kint van facebookon)

2014. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor remélem kapok érdemi válaszokat is.

Egyébként miért csak az első válasz van kint? Valamelyik fogalmatlan szerint az a helyes válasz?:D

2014. nov. 1. 12:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Saiid a jobb.
2015. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!