Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Wanted vagy az RTM a jobb...

Yoni03 kérdése:

A Wanted vagy az RTM a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
17%
RTM
2014. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
68%

"a színpadon csibész, az utcán egy senki"


WANTED. ertéem zenékkel vallatni lehet, olyan rosszak.

2014. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
15%
jó hagyjad már ezt a wantedet. hülye cigányok
2014. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
42%
De szinte hülyeség vitatkozni hogy most ki mit szeret. szó szerint a kérdés is egy nagy hülyeség mert ebből megint csak vita lesz, meg mindenki azt fog hallgatni amit akar. Meg szinte hülyeség egymás zene ízlését szidni.
2014. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
34%
Egyik se
2014. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
91%

Milyen szempontból?

A Wanted-nek tényleg elég gyenge a zenéje, de én spec az RTM-et se szeretem, szóval nekem egy kupac szarnál az se ér többet. Hitelességet illetően a Wanted messze felülmúlja az RTM-et, ez úgy nem is lehet vita téma. ESSEMM-nek annyival több esze van Mr Bustánál, mert legalább tisztában van valamennyire magával. Jó, ő is játsza az eszét meg minden, de legalább józanul tudja azt értékelni, hogy csak egy csirigli kis köcsöggyerek, aztán nem marogat oda senkinek, mert ha oda állnak elég akkor csak a cián van. Kukta már nem érte ezt fel ésszel, aztán elé is álltak a Wantedesek. Persze az agyamputátl rajongói ezt is megmagyarázták, hogy miért nem neki volt égés hogy oda állt elé egy ember, ő meg a teliszart puttony kinézetű haverjai mögül habogott valamit. A Pajáéknak is gusztustalan a bűnöző életmódjuk azt aláírom. De messze nem annyira gusztustalan mint a Mr Bustájé. Ő konkrétan tömegeket mozgat meg, meg manipulál egy ilyen hazug szarsággal, ami a személyét reprezentálja.

2014. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
29%
RTM. Azért hiába Bukta, rintintin stb. az RTM ben vannak olyan arcok, mint a Szolnok megye lordjai vagy redone akik jobb zenét tolnak, mint a Wanted... Mondom úgy, hogy én jó pár Wanted számot szeretek, és az RTM et nem igazán. Mondjuk sokan nem fgoják fel, hogy az rtm ben nagyon különböző tagok vannak, Bukta a stúdiógengszterkedésével csak 1 tag aki alapító, de ennyi.
2014. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
85%
Hát előző, sok nagy "RTM rajongónak" szerintem az RTM egyenlő Bustávl, meg a pár díszpinttyel aki néha mellette mozog.
2014. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
3%
Wanted meg egyenlő meg egy nagy nullával
2014. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
0%
Wanted egyenlő egy nagy nullával*
2014. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!