Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudom hogy jó-e a hangom?

Honnan tudom hogy jó-e a hangom?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve hogy éneklek, szörnyű hangom volt. Mindig mondták a szüleim h hagyam abba, mert rossz idegesitő. Bár mulatós műfajt énekeltem amit ők nagyon nem szeretnek. Eltelt mst egy év,és légzést, megtanultam, mindent amit csak lehetett gyakoroltam is, a barátaim azt mndják hogy nagyon jo, és élvezhető a hangom. Fel is vettem, nagyon sokat javult, a szüleimet még mindig nem fogta meg, ti mit gondoltok erről? Mások azt mndják hogy jó, de még van mit csiszolni, a szüleim már ugy nem szolnak hogy hagyam abba, mert sokkal jobb, de sztem nekik még mindig nem tetszik, de azt tegyük hozzá, hogy utálják a mulatost, velem ellentétben:) felvettem, és nekem tetszett, nem ugy mint anno:) Vélemény?
2014. okt. 24. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
csak a zene szól meg a mulatós
2014. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ember milyen véleményt mondjunk ha el se küldöd nekünk az anyagot?vagy miről mondjunk véleményt?arról hogy a szüleidnek nem tetszik de a barátaidnak igen?vagy wtf?
2014. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát valami olyasmi véleményre gondolok, hogy magam tanultam énekelni, hogy lehet-e, hogy ilyen sokat fejlödött a hangom magátol? Meg az lehet hogy valakinek azért nem tetszik mert magát a zenét is utálja?
2014. okt. 24. 16:06
 4/5 anonim válasza:
Persze ha utalja a zenet akkar Rihanna is elenekelheti ok utalni fogjak. Amugy minden fejlesztheto igy az enekhang is. Minden csak gyakorlas kerdese hisz egy enektanarral is csak gyakorolmal na meg tanacsot ad. En lassan 6.ev jarok zenei altalanosba es mar a tobbiek momdjak h.jo a hangom pedig fel sem akkartak eloszor venni a suliba.
2014. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso: köszönöm szépen a választ, nagyon hasznos volt :) (Y)
2014. okt. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!