Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenével kapcsolatos...

Milyen zenével kapcsolatos munkák vannak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és ideje lenne eldöntenem hogy mire megyek tovább. semmi nem érdekel igazán, nincs semmi amit szeretnék, vagy amit eltudnék képzelni magamnak..de annyit tudok hogy imádom a zenét. kedvenc hangszerem a zongora.imádom hallgatni. de sajnos nemtudok rajta játszani..nemtudom mit mondhatnék még. ha tudtok valamit amit úgy gondoljátok hogy nekem való légyszi osszátok meg velem :)
2014. okt. 20. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudunk rólad semmit azon kívül, hogy szereted a zongorát, de nem tudsz zongorázni :D Még az se derült ki, hogy fiú vagy, vagy lány.

Zenével kapcsolatos munkák vannak bőven, de egyik se egyszerű, és mindegyikhez kell egy komolyabb zenei érzék, különben felejtős. Olyan, mint a rajzolás. Ha nem tudsz rajzolni, ne menj grafikusnak.


Informatikával, idegennyelvvel hogy állsz? Leginkább ebben van jövő, ha tényleg nem tudod mihez kezdj.


De egyébként miket szeretsz még csinálni?


Utólag könnyű okoskodni, de ha szereted a zongorát, járhattál volna zeneiskolába is, most meg, ha van hozzá érzéked, mehetnél tovább zenei pályára.

2014. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ennyiből elég nehéz megmondani..lány vagyok.és azt honnan tudhatnám meg hogy van e hozzá érzékem?infóval nem túl jól, idegen nyelv..az angolt szeretem de nem megy olyan tökéletesen.még talán a matek az ami egy kicsit vonz..és boldogsággal önt el mikor megoldom a problémáit XD. Amúgy nemtudom mit szeretek csinálni...nincs semmi. csak a zene az amit nemtudok megunni. ha megtetszik egy szám hetekig tudom hallgatni.igen mehettem volna... de akkor mikor választani kellett még annyira sem tudtam hogy mi az ami vonz mint most..
2014. okt. 20. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nem jelent semmit, hogy egy zenét órákig szeretsz hallgatni :D Feltételezem nálad a zene más jelent, mint az a zene, aminek több köze van a zongorához :)

Gondolkozz még egy kicsit, hogy mit szeretsz. Nézegess OKJ szakokat, az első ingyenes. Azzal nem lőhetsz mellé.

2014. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt gondoltam. az nem elég hogy zenével kapcsolatos munkát szeretnék? kisérletezni, alkotni valamit?
2014. okt. 20. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát már ez egy jó kiindulópont. Ezért mondom, hogy nézegess ilyen OKJ szakokat, amiket szeretnél. Elvégzed 1-2 év alatt, és utána rájössz, hogy ezt szeretnéd tovább csinálni, vagy lesz más ötleted.
2014. okt. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hangmester, hangtechnikus vonalon is érdemes körülnézni. Vannak már ilyen irányú képzések, keress a neten. Azt sajnos nem tudom, hogy tényleg színvonalas tudást adnak-e, azt meg végképp nem, hogy mennyire lehet munkát találni vele itthon, de innen tovább próbálkozhatsz a média, reklám stb világban, szóval elég tág a terület, hangszeres tudás nélkül is.
2014. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szal Dávid válasza:
Az az igazság, hogy én 9 éve zongorázok, most szeretnék elkezdeni alapokat készíteni, és már szerzem be hozzá a cuccokat. Viszont ha nem tanulnék 9 éve zongorát, akkor is éjjel nappal hallgatnám a 3 kedvenc zenekaromat. Azt sem tudjuk meg, hogy van-e egyáltalán hallásod, mert a botfülűek is hallgatnak zenét. Viszont ha beiratkozol egy zenesuliba zongorára, vagy csak egy magántanárhoz mész, az majd úgyis megmondja, ha esélyed sincs erre. Viszont mivel 18 vagy, és hamarosan már kezdhetnél bele a munkába stb, azzal már kicsit el vagy késve, hogy egyszerre ezzel foglalkozz, mivel a tapasztalatot nem kapod meg egyszerre. Sok sikert :)
2015. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!