Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az a zippyshare (annyit...

Mi az a zippyshare (annyit tudok, hogy zenével kapcsolatos) és hogyan tölthetek fel oda zeneszámokat? Pontosan milyen lépéseket kell tennem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
A zenék (2 szám) a PC-men vannak, a dokumentumok között wma formátumban. Először csak eggyel kapcsolatos teendőkre volnék kíváncsi, ha az könnyíti a helyzetet.
2014. jún. 4. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:

A zippyshare egyszerűen csak egy fájlmegosztó. Bármit felrakhatsz, nem csak zenét.



Regisztrálj be, majd kattints a start upload gombra.

2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na most pontosítsunk egy kicsit, légy szíves. Menjünk végig az alábbi kérdéseken, úgy vélem mindent leírtam, amit nem tudok vagy értek.

Ami világos: Felhasználónév, Jelszó és Bejelentkezés legfelül.


És most hova tölthetem fel a zenefájl-t, aminek a neve történetesen "01music", és a dokumentumok között van?


Először is hova? Két verziót látok:

- Upload files gomb

- És alatta egy hosszú sor, ahova be lehet írni valamit. Ezek közül melyik a használandó? Az általad javasolt "Start upload" feliratot nem látom.


És aztán: hogyan férek hozzá a dokumentumokhoz menet közben, hogy ki tudjam jelölni a zenefájl-t? (01music)

Azért van ez így, mert nem ismerem a zenét és szeretném, ha valaki ráismerne és megmondaná, hogy mi ez: előadó és cím?

Ezt tenném kérdésnek ide Gyakori Kérdésekbe.


És persze linket is kéne csatolni hozzá? Az hogyan megy?

Linkformátumot nem engednek közölni, hogy lásd helyes-e amire gondolok, ezért megkérdezem, azok alapján, amiket már láttam:

Van benne egy kétjegyű és egy nyolcjegyű szám: ezek mit jelentenek és honnan vegyem őket? vagy honnan adódnak?


A linket valaki javaslata szerint kommentben lehet mellékelni.

2014. jún. 5. 09:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: a linket ugye végig kisbetűvel kell írni, mert úgy láttam, hogy mások a végén a Html-t nagybetűvel kezdik?
2014. jún. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!