Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Német nyelven éneklő együttest...

Német nyelven éneklő együttest keresek. Melyeket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Elsőrban nem felsorolást kérek, mert azt meg tudom nézni én is, hanem kiemelkedő bandákra lennék kíváncsi. :)
2010. jan. 23. 12:59
 1/9 Thurston ***** válasza:

Equilibrium


Műfajukban (folk-power) messze a legjobbak. És az egyetlen banda, amiben nem idegesít engem a német nyelv. :D

2010. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őket (vagyis a Sagas albumukat) ismerem, de az a "baj", hogy a nyelvtudás fejlesztése miatt kellene elsősorban egy együttes, a hörgést meg nem nagyon értem. (És a szövegek témája sem ösztönöz arra, hogy megértsem őket :Đ). Jó banda amúgy, csak a célnak nem felel meg. :D
2010. jan. 23. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
rosenstolz?
2010. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thurston ***** válasza:
Mi a baj a szövegek témájával? A germán mitológiából veszik az összes szövegüket. Gyakran szóról szóra felhazsnálnak egy egész történetet. Ez szerintem elég érdekes.
2010. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a Ramsteint szeretem de egyébként idegesít a német szöveg.
2010. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rosenstolz: "puhább", mint amiket általában szoktam hallgatni, de pár random szám meghallgatása után nem tűnik rossznak. :)


Rammsteint ismerem, de nekem túl egyszerű-unalmas. 1-2 számukat elhallgatom, de nem "kiemelkedő".


13:52

Nem mélyedtem még bele annyira, de nem szeretem azt, amikor egy szöveget lefordítok magamban és nem áll össze a kép, háttérinfót meg nem találok (ez van a Therionnál is, ami szintén tetszik zeneileg).

2010. jan. 23. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Tokio Hotel :DDD Jó ebédhez szól a szaaaaaaaar
2010. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thurston ***** válasza:

Hú, pedig a Therionban megint csak az a baromi jó, hogy egy csomó mondavilágot lehet megismerni általuk. :D

És ott szerintem nem is kell nagyon kutakodni, tök világosan le van írva minden, ugyanúgy, ahogy azokban a könyvekben, ahonnan származik az anyaguk többsége.

2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kohnen ***** válasza:
2010. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!