Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki mist szeret a Violettában?...

Moon He Chi kérdése:

Ki mist szeret a Violettában? Nem bántásból, de egy csomó számukat pl lopták.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=QmHnuCkOEVY

az egyik kedvenc k-pop bandám, az Infinite vs Violetta

https://www.youtube.com/watch?v=_6x-lLZ4LXA

egy másik kedvenc koreai bandám, a Super Junior vs Violetta

és ne gyertek avval, hogy a k-pop lop, mert nem, mivel ezek a számok előbb voltak, mint a Violetta :D

és úgy mellékesen hozzá tenném, hogy szerintem a koreai bandák jobban adják elő..



2014. szept. 26. 18:22
1 2 3
 21/29 kicsipa ***** válasza:
85%

Én kpop fan vagyok ezért természetesen ők jobban tetszenek.

A violettáról meg annyit mondanék, hogy bár a zenét ugymond

lopták,de attól még gondolom valamit dolgoznak vele minimum a szövegén.Mindegy mivel én nem vagyok violetta fan.kpop forever.

2014. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24%
A violettás feldolgozás vagy verzió ,mindegy ,sokkal jobb.
2014. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal jobb? Negyedannyi munka nincs benne mint az eredetiben. :D
2015. júl. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
75%

K-pop a mindenem 

Már csak azért is megsúgom hogy a kpop ezerszer jobb

Dehát... kinek mi.....

A "szerény" véleményem, hogy szerintem Kpop sokmindenre megtanít (szerencsésebbek már a nyelvet is megtanulják).

A Violetta pl.... pasizásra? Vaagyy... de inkább kedves lányok!! Ne Violetta módra pasizzatok!! Ismételten írom hogy ez az én véleményem.... ha te jobban szereted Violettát...az a te dontesed...

2015. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Rina52 válasza:
73%

Mit szeretek a Violettában? Semmit, nem is az én korosztályom, de meg tudom állapítani, hogy TV képernyőt nem tűrően rossz. Szerintem gyorsan tessék mindenkinek leállni azzal, hogy a Violetta fényévekkel jobb és jobban átérzik. Először is meghallgatod a feldolgozást hallhatod, hogy sokkal gyengébb az alap és a vokálok is. Tényleg nem akartam belefolyni, de lehet mégis. A Violetta egy mai, sablon, ahova összeszedtek pár "feltörekvő" színészt hogy összedobjank valami minősíthetetlen High School Musicalt. Az a maga idejében nagyon jó volt, és vége is lett, nem kell agyondolgozni.

A "feldolgozások" nevezzük őket így undorítóan rosszak és csöpög a nyál a gépem alatt.

A K-pop tele van élettel és komoly munkával, hogy nekünk, rajongónknak értékelhető, csodás fellépéseket mutassanak, a Violettához meg összekaptak valami "majd 7 éveseket legalább leköti" műsort. Nagyon nehéz magamat ilyen szépen kifejezni, de

Köszönöm szépen, legyen csodás napja mindenkinek :)

화이팅!~

2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
58%

Először is; nem nézek Violettát. Egyszer belekukkantottam tudjam is én hány éve, de szinte nem is emlékszem rá. Arra sem, hogy mi volt a véleményem. Viszont; kpopper vagyok, ami nem jelenti azt, hogy ennek a pártján állok.

Szerintem egyáltalán nincs értelme ennek az egész "ők adják bele a lelküket jobban" dolognak. Mi, kpopperek, egy olyan világ és életforma birtokosai vagyunk, amit senki se fog megérteni csupán pár videóból vagy szövegrészletből. Ezt át kell élni. A Violettáról meg nem tudok semmit se mondani, mivel már előbb említettem, hogy még a pillanatnyi véleményemre sem emlékszem, ami akkor született bennem.


Másodszor; szerintem, ha "lopták" volna, akkor nem kicsit tettek volna ellene jelentést. Csak megsúgom az SNSD Run Devil Run eredetileg Kesha száma volt, ezt is megvették. Biznisz, marketing, pénz. Kell más magyarázat?


Egy EXO-L balra el~

2015. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Elmondanám, hogy én is kpoper vagyok (nem túlzottan, kb. 7 banda jön be), de százszor nagyobb V-lover, és ennek megvan az oka. És talán egy-két dalt tényleg a Violetta szövegírói vettek el (enne örülnötök kellene, legalább elismerik a munkájukat), de egy csomó dalt hallottam már (a cimküt nem tudom, ki nem állhatom, csak az osztálytársaim hallgatják jó hangosan), aminek ugyanaz volt a dallami, mint néhány koreai dalnak, és hát, rákérdeztem, nem ma íródott dalok voltak... Szóval nem csak a mi kedvencein lopnak, ráadásul a kpop énekesek még dönthetnek is, hogy mit énekelnek.
2015. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Pockoda válasza:
71%
Egy Kpop rajongó vagyok, de bevallom az elsőnél nekem is a Violettás tetszik jobban, MERT a Violettás srácoknak a hangja SZÁMOMRA lágyabb. Most lehet megköveznek a Kpop rajongók, de ez az én véleményem... De még annyit, hogy az senkinek sem jutott eszébe, hogy megvették a esetleg a cégektől ezeket a zenéket? Ne utálkozzunk már egyből, csak mert hasonlóság van a két zene között, vagy teljesen ugyan az. Mert van egy csomó száma a Violetta sorozatnak, amit megvettek különböző előadóktól vagy lemezkiadóktól. ÉS NEM BÁNTÁSBÓL ÍRTAM, AMIT ÍRTAM... EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.
2015. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Az együttes kiadóját már értesítették erről, és ők maguk mondták hogy erről eddig nem is tudtak. Szóval kétlem hogy eladták volna. Nincs bajom a Violettával, akinek tetszik az felőlem nézze nyugodtan. De legalább annyi eredetiség lenne bennük, hogy képesek legyártani egy saját számot.
2015. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!