Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki mist szeret a Violettában?...

Moon He Chi kérdése:

Ki mist szeret a Violettában? Nem bántásból, de egy csomó számukat pl lopták.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=QmHnuCkOEVY

az egyik kedvenc k-pop bandám, az Infinite vs Violetta

https://www.youtube.com/watch?v=_6x-lLZ4LXA

egy másik kedvenc koreai bandám, a Super Junior vs Violetta

és ne gyertek avval, hogy a k-pop lop, mert nem, mivel ezek a számok előbb voltak, mint a Violetta :D

és úgy mellékesen hozzá tenném, hogy szerintem a koreai bandák jobban adják elő..



2014. szept. 26. 18:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Egy rock táboros dalt is loptak, de mégis jobban adják elő...
2014. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
rock?!?!?!?! mi a..... xd
2014. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, a Rock tábor egy film, ha nem tudnád.
2014. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
tudom, h film, de violetta ismeri azt a filmet? :3 bakker, én azt hittem violettáék csak a saját soruzatukat nézik egoistaságukban...nőttek 1mm-t a szememben :3
2014. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
:O nem is tudtam. Mondjuk nem is nézek Violettát,azt se tudzam mi az XD De ac kpopot annál inkább :3. Szerintem jobb az eredeti.Ne essünk azért egymásnak.A violetta fanok úgy is azt mondják az a jobb mi meg a kpop pártján állunk. Viszont az,h nem élvezik..Az h nem mindig mosolyagnak nem jelenti az. Most h néz ki h egy kevésbé vidámabb komolyabb számhoz mosolyognak. De látszik h élvezik h beleadnak mindent.a hónapban voltam kpop koncerten.Jó nem ez a 2 banda volt. DE úgy élvezték,látszott és öröm volt nézni. És csodálom őket hogy letolnak egy koncertet hogy énekelnek és táncolnak közbe. Nem kis tüdő kell. hozzá.Megjegyezni a szöveget és a koleográfiát is,ami nem egyet jobbra,kettőt balra. Violettát nem ismerem így mondani nem tudok semmit,de van akinek tetszik. ennyi. Béke emberek :D I love k-pop
2014. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem is azt mondtam. Ők se mosolyognak mindig, csak átérzik. A kettő nem ugyanaz.


Violetta <3

2014. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondani, hogy az idolok nem érzik át... Nekik lett írva (ha éppen nem ők írták) hónapokat dolgoznak rajta hogy tökéletesen átadják és ez mindig sikerül nekik, mert a szívük lekük benne van. És nem csak a hangjukon keresztül, de a koreográfiával is számot és önmagukat fejezik ki.

És ezért tartom nagyon igazságtalannak, hogy csak úgy ellopták (persze amennyiben hivatalosan kapták őket, ezt visszavonom), nem ismerem jól a Violettát, de ha eleve nem a tiéd a szám, nem tudod ugyanúgy átadni, mintha sokat dolgoztál volna rajta/vele. És ez nem egy átdolgozás, mert , bár a szövegről nem tudok nyilatkozni, de a zene teljesen ugyanaz.

2014. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
18%
Előző válaszoló, én nem azt mondtam, h az eredeti előadók nem élvezik/érzik át. Biztos nagyon jól adják elő, nem ismerem őket. Én csak Tiniékről beszéltem.
2014. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
már hogy ne éreznék át a dalokat az idolok? hiszen eredetileg nekik írták.. ><
2014. szept. 28. 15:52
 20/29 anonim ***** válasza:
44%
A másodiknak csak az eleje hasonlít de semelyik sem ugyan az. És ez csak kettő zene. És nem a Violetta szereplői írják a dalokat, hanem a dal írók, szerkesztők stb. És szerintem nem is ismerik ezeket, nem hogy még el is lopják, és azt meg büntetnék is ha reklámoznának számokat (mert ez az lenne, ha lejátszanának egy hasonlót) úgyhogy mivel megy a sorozat, ezért ez nem számít lopásnak.
2014. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!