Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki volt már ByTheWay koncerten...

Ki volt már ByTheWay koncerten? Milyen volt? :D

Figyelt kérdés
És tudtatok beszélgetni velük?Leírnátok részletesen hogy milyen volt? :D

2014. szept. 18. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már voltam,amikor volt a szomszéd városban falunap és ők voltak az egyik meghívottak. Hát...Elég gyenguszra sikeredett a koncertjük.
2014. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én eddig 10en voltam:3 Általában lehet velük néhány szót váltani, fényképezkedni:) És mind eszméletlenül jó volt!! WAYER4EVER
2014. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Én eddig négyszer voltam, de már tervben van az ötödik is.

Érdemes 1-2 órával a koncert előtt odamenni, hogy első sorban lehess.

Feljönnek a színpadra, mondanak pár szót, köszönnek. Eléneklik az első dalt, ami legtöbbször a Troublemaker. De ezeket szokták még gyakran énekelni: Blurred Lines, Happy, Pompeii, Embertelen dal, Sexy and I know it, Drive by, Sose múló nyár, Nád a házam teteje, Fire...stb. A Pompeii-hez vihetsz nagy 'E' és 'O' betűket, azt mindig elveszik és emelgetik ha énekelni kell. A nád a házamhoz pedig általában felhívnak embereket a színpadra táncolni.

Az utolsó dal után mindig visszatapsolják őket, ilyenkor általában a Létezemet adják elő. A dalok közben is beszélgetnek velünk vagy egymással, vagy épp poénkodnak. Koncert után sietni kell a színpad oldalához a fotózkodásra, mivel ott tömegnyomor van. De tényleg, nem vicc, mozdulni is alig tudsz, nem könny odajutni hozzájuk, nekem is csak a harmadik alkalommal sikerült. Ilyenkor csinálhatsz velük képeket, kérhetsz aláírást, vihetsz nekik csokit vagy bármi édességet, és beszélgethetsz velük.

2014. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!