Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mit jelent a trance?

Nektek mit jelent a trance?

Figyelt kérdés

Sokan összekeverik a technoval. Ez miért lehet?

Szerintem a trance a legfantasztikusabb elektronikus műfaj. Olyan, mintha a klasszikus és az edm keveredne.

Az igazi tranceben minden van, ami csak kell. Zongora, vocal, stb...

Linkelek pár zenét. (Aki a régi drogos trance-t akar hallgatni az techno-t, minimal-t keressen, ne trance-t!) Ezeket hívják trancenek:


Egyébként sokkal változatosabbak mint bármelyik más elektronikus műfaj.


[link]


[link]


[link]


Van az a dallam, ami a trance zenékre jellemző. A musa-ban a vocal után, the expedition-ban a "drop", az aeon of the revenge-ben a vocal után.

A trance attól trance, hogy van benne "klasszikus" zenére hasonlító rész (általában az intro után) vocallal, zongorával, hegedűvel. Megvan benne az a jellegzetes trance dallam , amit leírtam.


Ha nem úgy álltok hozzá, hogy szar drogos, akkor egyből jobb lesz. Ez nem techno, nem drogos zene.

Egyébként a itt Magyarországon a rapnek milliós, de legalább 500 000 nézettsége van. A szövegében felismerik magukat az emberek, hogy senkik voltak, stb..., de felálltak, meg ők a kemények. Az igazi rapperek, a feketék, akik megélték azt amit rappelnek. (Vannak fehérek is). Vannak jó magyar rap zenék is, de a többség csak pénzt akar, közben sehol tehetség.



2014. aug. 27. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden műfajnak vannak jellegzetességei és egyben értelme is. Dubstepben is vannak melódikusabb darabok, kevésbé dallamosak, de az edm lényege a szórakoztatás.

Például én 4 évig foglalkoztam dubsteppel, most progressive house-szal, electroval dolgozok.

Van egy szomorúbb számom is, ha akarod meghallgathatod:

[link]

2014. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként most 16 vagyok.


Te foglalkozol elektromos zenével vagy csak hallgatod?

2014. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, már 10 éves korom óta mixelek. 1-2 éve elkezdtem FL Studiozni.

Most szüneteltetem, de van 2 original mixem és 1 remixem.

Majd privátba küldök linket.

2014. aug. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!