Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy, Mr Busta zenéibe mi a jó?

Figyelt kérdés
Mielőtt jön a szokásos duma, nem, nem vagyok irigy de egy dolgot nem értek, hogy vezetheti egy olyan ember a magyar Rap youtube nézetséget, akinek olyan számai vannak mint a "Megeszed a ge*imet", és a zenéi 90% nem szól másról, hogy ő mekkora király és a farkáról.
2014. aug. 26. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Senkinek nem kell más zeneistílusát szidni , a rap is biztos jó valakinek nekem nem , neked a rock nem tetszik -van ez igy , te bajod de a rock ot légyszi ne sz@rozd már le -_-" mi sem sz@roztuk le a rap-et csak Mr.Busta -t aki csak képviseli de te magát a stílust szóltad le
2014. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Az igaz, hogy magát a rockot szaroztam le, de akkor Mr.Bustát is mér kell le szarozni? csak azért mert egy számának az a címe meg eszik a gec**et? (Amíg csak élek, Nem nézek vissza...)

Bár hülyeség ezen vitatkozni mert így is mindenki azt fog hallgatni amit akar és amit szeret:)

2014. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok nem mondtam hogy ne hallgassátok a rap-et csak nekem ez a véleményem
2014. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Bakker, nem a rappet szidom, csak feltettem 1 kérdést, erre különböző műfajokat kezdenek kivesézni, holott nrm is ide illik.


Mind össze nem értem mi a jó benne, mind zenrilrg mind emberileg.


Csak azért kérdeztem mert én nem értem hàtha valaki rávilágit arra amit én nem látok.


Ennyi az egész

2014. aug. 30. 18:00
 15/16 anonim válasza:
100%
Mr.Busta, azaz Kordik Zsolt egy keresztény ember és gyűlöli az erőszakot. Ezt mondja magáról a 444.hu Rapháború c. sorozatában. Vicc az egész ember :D De innentől majd vigyázok mert majd jönnek a "pitbullok" és a reteteteratatata akármivel beoltanak :P
2014. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tecsék ha vajami nemn tedzsik akkor halgazs mázst tee szhar
2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!