Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy, Mr Busta zenéibe mi a jó?

Figyelt kérdés
Mielőtt jön a szokásos duma, nem, nem vagyok irigy de egy dolgot nem értek, hogy vezetheti egy olyan ember a magyar Rap youtube nézetséget, akinek olyan számai vannak mint a "Megeszed a ge*imet", és a zenéi 90% nem szól másról, hogy ő mekkora király és a farkáról.
2014. aug. 26. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés jogos ... mindenki élteti pedig az egész "megeszed a ge*imet "duma nekem nagyon úgy tünik mint egy Steel Panther idézet , csak az a baj hogy a Steel Panther egy menő heavy metal eggyüttes (ami persze másról is szól ) a Mr.Busta meg egy sz*r semmi , és most figyeld meg jön majd a sok 12 éves kislány és beléd fognak kötni . Egyépként nekem semmi bajom azokkal akiknek ez tetszik , ő bajuk . De a zeneileg a Mr.Busta egy nagy semmi -_-"
2014. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Összesen 230 száma van CD-n, és érdekes módon mindig pont az az egy van említve a Megeszik a ge×imet. Mintha más száma nem létezne. Akik Bustát bírálják, kiválasztják a legtrágárabb és legmegbotránkoztatóbb zenéjét, és elmondják, hogy ez milyen szar, meg semmi értelme nincs, stb. A Megyeszik a ge×imet is pont az RTM-gyűlölőknek íródott, akik a meg nem született gyerekét kívánták a sírba. Erre melyik épeszű ember nem reagálna? Meg például ott van a Kötél. "Álló f×sszal megyek el a drága anyádér." Mi értelme van? Ez egy társadalomkritika, és a homoszexualitás elleni tiltakozás. Úgy, mint a Páva dal, és a Madáretető. Más kimondja, hogy utálja a b×zikat, ő rapper, tehát zenében mondja el mindezt. Szövegértelmezés nélkül nem lehet megérteni. Például Mr.Missh gyakorlatilag csak szerelmes számokat ír. Most nem a témával van baj, hanem azzal, hogy csak. Ezért lehet hamar megunni. (Én nem hallgatom őt, de nekem k×rva unalmas lenne, ha minden a szerelemről szólna, de a 12 éves kislányoknak ez kell.) És ott van Mr.Busta, akinek vannak image-számai, politikai töltetű számai, szerelmes számai, b×szós számai, mély tartalmú, elgondolkodtató számai, idegbeteg számai, stb. Egy rappernek mindig meg kell újulni, új témákat feszegetnie, új flow-val kísérleteznie, és mindez nála megvan. Én már elfáradtam mindenkinek elmagyarázni, hogy mi a jó az RTM-ben, úgyse értik meg. "Csak RTM létezik annak, aki egyszer egy szöveget megértett!"
2014. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
53%
Szard le Buktát és hallgass normálsi zenét, pl Wanted,TKYD.
2014. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én azt se értem mi a jó a rap-ben az összesben csak megy hogy b*zdmeg sz*pj le kur*a any*dat meg állás nélkül és nem is énekelnek csak gyorsan beszélnek na de m1 aki ezt szereti szeresse
2014. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Wanteed? xDD

Ha valami nem tetszik akkor hallgass szarockot

2014. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jah ezt "Ha valami nem tetszik akkor hallgass szarockot" a kérdezőnek és a 4#-esnek szántam!
2014. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én is rockot hallgatok inkább, de ha már rap akkor nekem ők a hitelesek.
2014. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
nah jólvan a menny a... a szarockodal
2014. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A kérdező sem a rap zeneistílusát szidta , neked sem kéne a rock-ot le sz@rozni , ha nem tetszik ne halgasd, de csak ugy megsugom a rock sokkal régebbi műfaj mint a rap , és a rock /metal nagyjai sokkal többet tettek le az asztalra zeneileg mint amit a rap valaha is letehet ,
2014. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Igen tudom hogy más zenei ízlését szidom. De ti meg Mr.Bustát szidjátok ha "valakinek nem tetszik miért hallgassa?"
2014. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!