Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megérni jelentkeznem a konzerv...

Megérni jelentkeznem a konzervatóriumba? Több lent

Figyelt kérdés

szóval most leszek 8.-os egy 8 osztályos eléggé erős,jó gimiben

viszont mellette járok zeneiskolába is ahol idén leszek 4.-es fuvolából,és nagyon jól megy és én egyszerűen imádom csinálni

a tanárom szorgalmazza hogy jelentkezzek,csak ugye ha jelentkezem akkor eldől hogy fuvolista leszek

viszont abból nem biztos hogy meg lehet élni,ezért ott a másik lehetőség is hogy maradok abban a jó,erős gimiben és érettségi után pénzügyvitelen tanulok tovább,mivel az lenne a másik választásom

most teljesen kétségbe vagyok esve hogy melyiket válasszam

hiszen fel tudnak készíteni a felvételire és imádom...de fogalmam sincs mi legyen

kérlek adjatok tanácsot!előre is köszönöm:) 13/l



2014. aug. 22. 03:09
 1/5 A kérdező kommentje:
*megérné
2014. aug. 22. 03:10
 2/5 anonim ***** válasza:

ritka, hogy értelmes kérdést találok ezen az oldalon. végre!

komolyzenei fuvolistaként viszonylag biztos a pályád. a komolyzene szerencsére még nincs annyira ellehetetlenítve, mint a könnyűzene. persze a pénzügyvitel nyilván még jobb lehetőségekkel kecsegtet, de ha tényleg és 1000%, hogy imádsz fuvolázni, akkor vágj bele, előtted a jövő. zenésznek lenni a legjobb dolog a világon!

2014. aug. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a pénzzel. Az a lényeg, hogy szeresd, amit csinálsz:) Én most megyek 10.-be, a Bartók konziban, hegedű szakon, úgyhogy tudom, mit érzel. Ha szereted azt, amit csinálsz, akkor hidd el, meg fogsz belőle élni.:)
2014. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miután elvégzed a konzit még nem azt jelenti, hogy te biztos fuvolista leszel. Később még tanulhatsz tovább más szakon is. Viszont az tény, hogy fuvolistából több van a kelleténél és nehéz bekerülni pl egy zenekarba.


Bármi kérdésed van nyugodtan válaszolok, én is konzis vagyok

2014. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzügyre mész és saikeresen el is végzed akkor azzal olyan állásod lesz amivel lesz annyi pénzed, hogy megengedheted magadnak fuvolázást.
2014. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!