Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Mikee...

Mi a véleményetek Mikee Mykanic-ről?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire jönnek be a számai? (pl.: No good)

2014. aug. 21. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

poénra veszi.

de ez jól áll neki, a szövegei odab.a.sznak. jól eljátszik a szavakkal, a rímei is nagyon odab.a.szósak.

2014. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valami iszonyat durva szövegei vannak, viszont zeneileg nagyon gyenge szerintem
2014. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kib.szott jó :DD nagy arc élőben is a csávó

vijju

2014. szept. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
értelmetlen szövegek, közepes zenék
2014. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szöveg? 5 csillag +

stílus? 5 csillag +

alap? 5 csillag


az egyetlen hiba nekem, hogy a szövegek mögött (még) kevés a mondanivaló, de még fiatal Mikee, és szerintem még 1-2 év és stabil helye lesz a hazai élmezőnyben

2014. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%
szerintem szöveg jó, Dolbeats instruk nagyon ütősek csak én már meguntam ezt az állandó anyázást,stb. Kéne valami új :)
2015. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az anyázás tényleg nem áll neki jól (meg úgy senkinek). Oké, hogy poénra veszi, de ezt egy számban is kiélhette volna, nem kell életstílust csinálni belőle.

Egyébként hatalmasak a szövegei és az alapok stílusa, meg igazi színfolt, de remélem azért nem marad a jóindulatú aranyér szerepben egész pályája alatt, hanem beújít kicsit komolyabb témákkal is.

2016. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikee Mykanic. Én szerintem óriási tehetség, az én szememben Ő a magyar Eminem. Csak még nemrég kezdte, ki kell bontakoznia, de nagy jövő áll előtte. Azért azt nem mondanám, hogy nincs témája a szövegeinek. A SzuperCsillagParaszt albumban elég sok dalnak van mondanivalója. Pl ott az 1×V. Először meghallgatod, betegre röhögöd magad. De jobban átgondolod, azért kegyetlenek az utalások benne. "Ma már a pókember is közösségi hálót lő" "A szőke herceg ritka, ma már 500 lóval jön"

Ezek mind a komoly társadalmi problémáinkra utalnak, csak rendkívül vicces formában.

2016. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg komoly társadalmi problémákra utalnak, de ettől független elég elcsépelt témák is egyben.
2016. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mikee a legjobb magyar rapper óriási szókincse van és nagyon jól használja ki.Sokan nem értik a szövegeit mert egy számában sem mondja ki konkrétan miről is szól, mindent átvitt értelemben, szarkasztikusan mond és ezzel a stílussal egyedi kb. az egész bolygón. A szövegei megértéséhez meg egy bizonyos értelmi és/vagy érzelmi szinten kell lenni, mert mélyebb és komolyabb dolgokról is rappel,de nagyrészt az általános társadalmi problémákról.
2016. júl. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!