Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt 15 és 20 év közötti...

Vannak itt 15 és 20 év közötti emberek, akik szeretik a hatvanas hetvenes évek rock zenéit?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben elég sokan hallgatunk ilyeneket, hál isten.

Gondolok Pink Floydra, Led Zeppelinre, Beatles-re és egyéb pszihedelikus, progresszív csemegékre azon időkből. Nálam már szinte fanatizmus, ami ezek iránt kialakult.


Kíváncsi vagyok, hogy ezen az oldalon akadnak még-e ilyen emberek. Írjátok a kedvenceiteket, had örüljön csak a belem a jó ízléseteknek.


17F



#rock #klasszikus #Pink Floyd #Lou Reed #The Velvet Underground #Jefferson Airplane #The Sacred Mushroom #Quicksilver Messenger Service #Iron Butterfly #13th Floor Elevator
2014. aug. 9. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 13 vagyok de Led Zeppelint meg pink floydot hallgatok ami olyan 60-70-es én inkább ossian pokolgép akela kiss moby dick p.mobil ac/dc kárpátia omen alcohol tankcsapda DOROTHY iron maiden linkin park lord Twisted sister ezeket hallgatom jobbára
2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!