Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt 15 és 20 év közötti...

Vannak itt 15 és 20 év közötti emberek, akik szeretik a hatvanas hetvenes évek rock zenéit?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben elég sokan hallgatunk ilyeneket, hál isten.

Gondolok Pink Floydra, Led Zeppelinre, Beatles-re és egyéb pszihedelikus, progresszív csemegékre azon időkből. Nálam már szinte fanatizmus, ami ezek iránt kialakult.


Kíváncsi vagyok, hogy ezen az oldalon akadnak még-e ilyen emberek. Írjátok a kedvenceiteket, had örüljön csak a belem a jó ízléseteknek.


17F



#rock #klasszikus #Pink Floyd #Lou Reed #The Velvet Underground #Jefferson Airplane #The Sacred Mushroom #Quicksilver Messenger Service #Iron Butterfly #13th Floor Elevator
2014. aug. 9. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Ray Charles, Elvis Presley, Beatles, Queen és Modern Talking, bár az későbbi.

15/L

2014. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

vannak

led zeppelin

king crimson

16f

2014. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.., de sajna csak 14/l vagyok!
2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyugodtan ráértheted magad, minél fiatalabb valaki, aki ilyet hallgat, annál jobb :D
2014. aug. 10. 15:06
 5/11 anonim válasza:
100%
Én imádom azokat a zenéket, nagyon sok félét hallgatok de még a 90es évek zenéi is bejönnek ha az alternatív rockra gondolok, régebben a punk rockot szerettem meg a metalt. Most is szeretem őket csak igazából bármit meghallgatok ami jó kezdve Roy Orbison-tól a kicsit modernebbeken át a Pulpig meg Iggy Popig :D Nem mondana valaki pár jó számot? :D
2014. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%
ja és 16/f :)
2014. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Fő a változatosság. Kövezzen meg mindenki, vagy mondjátok rám hogy nem vagyok rocker, lecsinálom: én Lady Gagával is ki vagyok békülve, és akár tecktonikot is képes vagyok hallgatni.

Bár ha már elektrónikus sokkal inkább az acid zenék jönnek be, a fene az én drogos fantáziámat :D


Persze a legnagyobb elismerésem még mindig a régieké.

írok neked pár előadót, vegyesen: régiek és újak (kiaszottsokathanembaj), amit ha gondolsz, hallgass meg, lehet hogy tetszik néhány.


Morgan Delt (Régi zenéket idézi nekem holott rohadt új)

Tito & tarantula (Alkonyattól pirkadatigból, igen)

Lou Reed

Of monsters and men

MGMT

Temples

The Shins

Melody's Echo chamber

The Tallest man on Earth

Tame Impala

Black Angels

Radio Moscow

Mogwai

Bombay Bicycle Club

Middlemist Red (magyarok)

King Crimson

Radiohead

Shpongle

Esti Kornél

Black Keys

Arctic Monkeys

Dire Straits

Tycho

The Stones Roses

The Smiths

Kyuss

Fu Manchu

Sweet Smoke

Travis

The Sacred Mushroom

Liquid Sound Company

Fidlar

The xx

Mount Kimbie

Blockhead

Moby

Cage the Elephant

Foals

Two Door Cinema Club

2:54

Foster the People

Röyksopp

Twentees (magyarok, nem futottak be, de lenyűgöz a profizmusuk)

Angertea (Dettó)

Bareback Tittysquad

Sublime

Hiperkarma

Graham Coxon (a Blur-ből)

Midi Miliz

Al Green.


Tudom offoltam, mert nem igazán a hatvanas évek zenéi ezek. De ugye fő a változatosság, mint mondtam :D

2014. aug. 16. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb...:)

Led Zeppelin, Deep Purple, The Beatles, The Kinks, The Who, The Doors, Janis Joplin, Jimi Hendrix, The Yardbirds, Creedence Clearwater Revival, Thin Lizzy,Lynyrd Skynyrd, Ram Jam, Kansas, T.Rex, Slade, Alice Cooper...

18/L

2014. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy fontos kimaradt. Bár ez kb. első metál, nem rock... De szerintem megemlítés min. érdemel: Black Sabbath
2014. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát már akartam is volna szólni... :D
2014. aug. 28. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!