Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek fankadeli mennyire...

Szerintetek fankadeli mennyire tud kungfuzni?

Figyelt kérdés
Tudtommal wingtsun kungfuzik, de szerintem nem valami kemény, bár lehet tévedek, lehet köpködni.

2014. júl. 24. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem is értem, hogy a "wing tsun", a "kung-fu" és a "kemény" szó hogy kerül egy mondatba!

Ha Fankadeli wing CHUNOZNA, akkor talán megérteném a kérdést, de a wing TSUN se kung-funak nem minősül, se keménynek! A wing tsun szimpla pénzlehúzó varázslás, semmi több! A klippjében csak csapkodások láthatóak, aminek a harci értéke nulla! Az egész klipp csak egy szánalmas wing tsun propaganda zene, amit Máday, Leung Ting és a többi agymosó pénzéhes "mester" finanszírozott, hogy minél több naiv embert tudjanak beszippantani! Ez az igazság, bumm!



#USBORNE

2014. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mellesleg megjegyezném, hogy fankadeli egy bohóc...
2014. júl. 24. 20:49
 3/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a "kemény" szó is belekerült, és ennek meg van az oka. Fankadeli valamelyik számából idézek: "Attól hogy láttad még nem vágod Spártát, el se bírnád ha fognád a dárdát, puhányok lettetek...." , ezek szerint ő nem puhány, hanem kemény. Másik idézet: "Gyerek fejjel nyomtuk a Norbinál. Kesztyű nélkül. Ferike ordibál." Eszerint tényleg nagyon kemény lehet, ha ilyen durva volt már gyerekként is.
2014. júl. 24. 20:53
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Hát ha Fankadeli a Máday bácsi parasztvakító edzését keménynek ítéli meg, akkor őt valószínűleg egy ökölvívó tréningen darabokra tépték volna!



#USBORNE

2014. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az biztos! A "Lehetetlen nem létezik" című számán sokat nevettem az ütésein és mozdulatain. Na de mindegy, nem szólok bele a dolgába.
2014. júl. 24. 21:06
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Ne aggódj, szép summát kapott azért az agymosásért!



#USBORNE

2014. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az lesz az utolsó, hogy miatta aggódok. Nagyon hiteles ember lehet Mádayékkal együtt.
2014. júl. 24. 21:39
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Amíg a sok hiszékeny veréb benyeli a wing tsun baromságait, addig Leung Ting, Máday, Fankadeli és a többiek mindig tudnak majd profitálni!



#USBORNE

2014. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy be is fogják nyelni, mert fanka és a többiek nagyon szép imázst építenek a semmi köré.
2014. júl. 24. 21:58
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

A főprobléma az az, hogy a Máday és Leung Ting sem tud verekedni egyáltalán! Kínában egy bazi nagy kóklernek tartják a Leung Ting-et. Én nem vagyok wt-s, de egyszer Németországban voltam megnézni egy WT szemináriumot (csak úgy érdekességképpen) amit maga a Leung Ting grandmaster tartott (a Máday kivételesen nem volt ott).

Háát.... egy amatőr középhaladó (5-6 éve) bokszoló/birkózó/thai boxoló emberke agyon b*szná, mint a szart. Egy vicc volt. Nevetséges.....amúgy tényleg piszok gyors a kicsi keze, de az ütőerő az nulla. Azzal az "ütésekkel" az öreganyám két világháború között legyártott vázáját nem tudná eltörni.

Megnéztem volna, hogy mit csinált volna egy 2 méteres német futballhuligán ellen az istenek stílusával a wing tsunnal. XD

2014. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!