Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobosok! Szeretnék elkezdeni...

Dobosok! Szeretnék elkezdeni dobolni, és kinéztem magamnak egy TAMA Rockstart. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem tanácsot adni? Milyen fából készült, érdemes-e megvenni stb. Nem nagyon vagyok jártas a dologban de érdekel nagyon :) A válaszokat előre is köszi!

2014. júl. 22. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A Tama Rockstar úgy nagy általánosságban jó, valamiért azt senki sem szokta köpködni a dobosok közül. Azt nézd meg, hogy mennyire van szar állapotban, mennyire rozsdás, és számold ki, hogy miután megvásároltad, lesz-e pénzed az ÖSSZES bőrt lecserélni rajta (cirka 45 000 ft).
2014. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze, azt mindenképp meg fogom nézni, dobbőr szettem meg hála istennek már van :) Azt nem tudod esetleg, hogy ezek milyen fából készülhettek? Meg olvastam valami olyat hogy öntött káva vagy ilyesmi. Úgy tudom ezen nem azok vannak. Mit jelent ez?
2014. júl. 22. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha olyan szinten leszel, hogy bármennyit számít a fa anyaga, akkor már nem itt fogsz kérdezősködni. Amíg nem tudsz tökéletesen dobot hangolni, és úgy nagy általánosságban nem a stúdióban veszed fel egy hét alatt az albumot egy profi hangmérnökkel, teljesen mindegy, hogy rétegelt lemezből vagy habos jávorból, vagy műanyagból van (értsd pl: átlátszó akril). A lényeg az, hogy tartson, a bőrrel érintkező élek szépen meglegyenek, és tökéletesen henger alakúak legyenek. Természetesen nem valószínű, hogy lesz idő apróra szedni a szettet, de azért találomra szedd le az egyik bőrt a vásárlásnál. De úgy istenigazából egy ránézésre szép állapotú Tama Rockstarral egy dolgot kell csinálni: megvenni ha olcsó.
2014. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonatkozik ugyanez az öntött kávára is.
2014. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. júl. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!