Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » SZEGEDIEK! Hol van lehetőségem...

SZEGEDIEK! Hol van lehetőségem gitározást tanulni, ha egyátalán lehet? Természetesen itt Szegeden!

Figyelt kérdés
nagyon-nagyon szeretnék megtanulni profin gitározni, óriási álmom, csak nem tudom hol kezdjem... vegyek előre gitárt? akusztikuson szeretnék játszani. köszönöm szépen előre is!!! :)

2014. júl. 19. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát van zeneiskola, van konzervatórium magánórákat vállaló gitár szakosok tömegével, a lehetőségek adottak.

A részletekről érdeklődj az illetékeseknél. Szolfézs nem árt mellette és egy saját gitárra is szükséged lesz, de ha nem értesz hozzá, kérd ki egy hozzáértő segítségét vásárlás előtt inkább.

2014. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és lenne egy nagy kérésem. szóval tudnál linkelni valami olyat ahol felvannak tűntetne ezek a magántanárok? én ehez teljesen analfabéta vagyok. előre is köszönöm szépen ezt is! :)
2014. júl. 19. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Facebookon keresel egy egyetemi fórumot és kiírod, hogy ilyet keresel - keresgélni kell, mert van, ami már nem aktív, már nem vagyok hallgató, szóval nem követem az ilyesmit bocsi. Vagy bemész a konziba ha elkezdődik a tanév és megkérdezel pár embert, hátha tud valakit.

De a zeneiskola tuti olcsóbb, magánórákért azért nem pár száz forintot kérnek alkalmanként... csak nem tudom, felvételi mikor van/volt. Biztos fent van a honlapon árakkal meg mindennel együtt. :)

2014. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszönöm szépen! :)
2014. júl. 20. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Farkas Mihály rulez
2014. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!