Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok letölteni FLstudió-h...

Lncruse kérdése:

Hol tudok letölteni FLstudió-hoz HipHop és Dubstep dobokat és basszusokat a baszzus inkább csak a hiphop-hoz kellene? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék letölteni Dubstep és HipHop dobokat és basszusokat mert egyszerűen én nem találok olyan jó minőségűeket, ha tudtok külgyetek linkeket vagy torrenteket! És még annyit hogy barátomnak kellene egy kis segítség mert meg szeretne tanulni FL-studióval bánni de nekem nincs akkora lelki erőm hogy mindent amit eddig én is nehezen megtanultam meg mutassam neki lépésről lépésre és hogy nincs e valamilyen oktató filmecske hozzá mert a youtube-sok azok nem igazán nyerők!!


A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv



2014. jún. 22. 10:50
 1/1 Zénevű ***** válasza:

Szerintem nem írtad be a keresőbe, hogy "free drum loop pack", mert ha beírtad volna, akor még mindíg azt válogatnád, annyi van belőle! :-)

Persze nagy torrent, meg warez oldalakon biztos kompaktabb dolgokat is találsz.


A youtubeon pedig nagyon is sok használható tutorial van, csak tudni kell jól keresni a megfelelő keresőszavakkal!


A tudásod meg(már ha van) ne sajnáld átadni, mert ki tudja milyen nagy zenész lehet abból, akit te indítottál útjára először!


Sok sikert a zenéléshez, meg a tanításhoz! :-)

2014. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!