Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kezdő gitárosnak kb.30....

Egy kezdő gitárosnak kb.30. 000 Ft-ból már lehet venni egy "jó" gitárt?

Figyelt kérdés
Jó alatt szép hangzású gitárt értek amin már több ismert zenét is el lehet játszani. Pl. Wake me up, Rather be. A lényeg az lenne,hogy minél többet el lehessen játszani rajta.

2014. jún. 17. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Klasszikus gitárra gondolok.
2014. jún. 17. 14:55
 2/7 Misa-chan55 ***** válasza:
Hát a márkától függ. Mondjuk egy Fender gitár 35-40 között van, de ha kezdő vagy elég lenne eleinte egy 15ezres amit a vaterán lehet nézni vagy ilyen oldalakon. De a Fender az nagyon ajánlott:)
2014. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Használtan nem szeretnék venni gitárt. Dunaújvárosban nem tudsz esetleg egy gitár boltot? Vagy Kecskeméten
2014. jún. 17. 15:44
 4/7 Misa-chan55 ***** válasza:
Sajnos nem. De tudsz rendelni is.:)
2014. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni,hogy western vagy klasszikus mellett döntsek,ha ezekhez hasonló zenéket szeretnék játszani? https://www.youtube.com/watch?v=_l27sn5sr9c https://www.youtube.com/watch?v=IJFknANAcB4 Köszi a választ! Egyébként a nevedből ítélve Te is anime/Japán fan vagy? Vagy tévedek? :D
2014. jún. 17. 16:26
 6/7 Misa-chan55 ***** válasza:

szerintem klasszikus :)

hai :D :3

2014. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haha :D :$ Az én nevem Kikyou-chan ^^ Örültem a találkozásnak :D Ha gondolod,írhatsz üzenetet :) Te játszol gitáron? Ha igen,megkérdezhetem milyenen? *-*
2014. jún. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!