Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Iron Maiden még fog jönni...

Az Iron Maiden még fog jönni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Ha nem tudtok pontos infót, akkor elég ha leirjátok hogy mit gondoltok róla!


A mostani koncertet pont lekéstem, olyan ütembe szerettem meg a bandát (régen is szerettem, de csak most lett egyik kedvencem), hogy amire felnéztem a jegyeladó irodák honlapjaira már csak a legrosszabb ülőhelyeken volt hely...:S Szerintetek még fog jönni valaha Magyarországra ez a banda?



2014. jún. 17. 03:40
 1/8 A kérdező kommentje:

Pontositanék! Nem muszáj hogy M.o.-ra jöjjön, persze azért nem fogok elutazni Nagy-Britanniába (aztán kitudja?), de egy Bécs mondjuk megtenné!


Tehát fognak még jönni a jövőben M.o.-ra vagy környékére koncertezni?

2014. jún. 17. 03:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Novarockon, vagy Bécsbe simán előfordulhatnak még, Magyarországra kisebb az esély.

Dickinson már 55 éves elmúlt, a többiek sem fiatalok már. Ki tudja meddig csinálják még.

2014. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A környékre szerintem tuti. A pénz tudod nagy úr, tegnap a Scorie is lenyomott egy nagy bulit, pedig ők jók 15 évvel korábban kezdték.

Az más kérdés, hogy én többet az életben nem vagyok hajlandó zárt terű bulira pénzt kiadni. Az a banda, amelyik ennyire igénytelen a hangosítására, nem érdemel egy fillért sem. Szabadteres koncertre lehet, hogy elmegyek, de még meggondolom, mert a 2009-es Sziget is gyász volt. Egyik kedvenc bandám, bosszantó, hogy ennyire igénytelenek a minőségre.

2014. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válasz második részében természetesen a Maidenről írtam, lehet, félreérthető voltam.
2014. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, az valószínű, hogy Mo. környékére jönnek, de ide már nem olyan biztos, de reménykedjünk. Amúgy a Deep Purple is jött idén is meg tavaly is ide pedig ők sem fiatalok.
2014. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jövőre/utána jönnek még.

Accept is most jön (október 26) pedig ők jóval idősebbek (és jobbak is ;) )

2014. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. július 1. Volt fesztivál
2016. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már a jegyek is megvannak! :)
2016. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!