Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Iron Maiden zenekarnak...

Az Iron Maiden zenekarnak milyen a közönsége?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek a koncertjükre, de sosem voltam még heavy metál koncerten. Azt mondják, ez a zene és közönség a legdurvább, de ugye ez túlzás? Ülő helyem lesz, szóval nem lent leszek az őrjöngők között. Ja és ha ez számít, lány vagyok 20 éves. Ugye nem fognak beszólni, taszigálni, mert nem fiú vagyok? Mert ugye ez a zene inkább fiús, de nekem nagyon tetszik. Aki volt már, leírná a tapasztalatait?
2014. máj. 31. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden szubkultúrának és közösségnek megvannak a maguk tahói, de összességében a metal arcok szerintem jó fejek. Egy közönséges disco-ban milliószor több atrocitás ér, mint egy koncerten.

Akik pedig azt mondják, hogy a Maiden zenéje és a közönsége a legdurvább az tényleg nem ért hozzá. Szeretem a Madien-t, és nem akarom megsérteni egyik rajongóját sem, de van ezer másik zenekar, aki durvább zenét játszik. A közönségétől pedig tényleg nem kell tartanod. Ha meg valami mégis történne, gondolj arra, hogy egy ilyen koncert teli van hősszerelmes fiatalokkal, akik a meg nem értettség közönyében csak arra várnak, hogy megmentsenek téged. ;-) Meg peresze a Maiden közönsége rendkívül heterogén, különösen a korosztály tekintetében. Lesz ott még nagypapa is, meg tőled is fiatalabb...

Úgyhogy ne izgulj és jó szórakozást!

2014. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egy...

Ha iszol valamit, csakis (üveges)/műanyag palackos/dobozos cuccot kérj. Ez az aggodalom pedig nem a Maiden közönségétől ered, hanem azoktól, akik beszivárognak egy-egy tömeg rendezvényre a maguk csomagocskáival.

2014. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a tanácsot! Mindenképpen igyekszek jól érezni magam! :)
2014. jún. 2. 01:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom... :D Kiemelt állóhelyen voltam a 2.sorban, de csak mert a vip jegyesek korábban be lettek eresztve... Hát azt a húsdarálást ami ott zajlott, nem ajánlottam volna első koncertre :D Még verekedés is volt, meg volt amikor konkrétan az életemet féltettem, de aztán a Seventh Son környékére elfáradtak, és onnantól még élvezhetőbb volt :) Na nem mondom, hogy azelőtt nem élveztem, csak épp nálam 2x nagyobb, őrült fejű, vadul előretörni szándékozó hapsikat kellett a magam 55 kilójával távol tartanom :D Szóval a végére remegett a lábam is, de maximálisan megérte közvetlen közelről látni őket :)))

Pl a legdurvább koncert ahol voltam a Suicidal Tendencies volt első sorban, annál vigyázni kell. De ez nem volt semmivel de durvább mint pl a Machine Head 2 éve :)

2014. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 2. sorban voltam, és hát igen, nem hittem volna, hogy ennyire durva lesz, de olyan élményben volt részem, amit az életben nem felejtek el..

Volt egy idióta, aki a hajamat tépkedte és állandóan rárakta a 30 kilós karját a fejemre,meg hát mindenki kb 2 méteres volt :D

De ilyenkor nem szabad hagyni magad, én sem tudtam volna ott érvényesülni, ha nem vagyok kicsit harciasabb lány létemre.Nem nagyon volta elől lányok, meg én még elég fiatal vagyok.

Egyébként nehéz volt oda bejutni, kb sprintelni kellett a bejárattól, de a vip jegyesek valóban befoglalták az első sort :/

Összesítve, ez a koncert tökéletes volt, de komolyan.Szerintem a lökdösődés és tömegnyomor a velejárója a koncerteknek :D

2014. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a 212-es szektorban voltam és én meglepődtem, hogy milyen jó fejek voltak az emberek, legalábbis ahol én ültem. A lenti küzdősorokat ezért is nem vettem célba, mert mint írtátok, volt ott balhé bőven, fent meg nyugisan ülhettem, igaz nem bírtam, inkább ugráltam :D Egyébként a show haláli volt, imádtam! Remélem, legalább egyszer még eljönnek hozzánk! :)
2014. jún. 9. 02:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy el tudom képzelni milyen jó lehetett látni Bruce-kat életnagyságban, bár jól láttam mindent, azért nem voltak túl közel sajna. :(
2014. jún. 10. 03:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!