Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A black veil brides Sátánista...

BVB.army kérdése:

A black veil brides Sátánista zenekar?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a legacy videó klippjében

Jake nyakában egy sátánista kereszt lóg



2014. jún. 16. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az. Kétszeresen is.
2014. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát persze XDDDDD

Amúgy tudtommal pont nem sátánista zenekar :D

Ergo amiket én olvastam az együttesről meg hát a zenéből ítélve nem az :)

2014. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Édesjó istenem.....
2014. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hármas számú válaszadó ez nem a kérdésre volt válasz
2014. jún. 17. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

mert az első kettő aztán az volt...

Kezdjük ott, hogy Andy a vallási iskola és nevelés ellenére ateista. :)

Ezen kívül a dalszövegek, a ruházat mind mind vallásosságra utalnak,de ez alapjában véve abból adódik, hogy ők a "fekete fátylas menyasszonyok". Ez egy jelkép, egy szimbólum, mely az összes koncertjükön visszatükröződik.

De szerintem a Jake nyakában lévő kereszten kívül nem nagyon utal semmi más a sátánizmusra. Sem arra, hogy keresztény metál lenne, vagy bármi más. :)


BVB Army Forever

2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Paramorefan ***** válasza:
100%
XD Nem igazán. Én így BVB Army-ként sem vettem észre semmi erre utaló jelet. XD
2014. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom te hol láttál sátánista nyakláncot, de gratulálok. kicsit nézz utána a jelentésének. Egy másik kérdésből idéznék egy tökéletes választ: "A fordított kereszt valóban Szent Péter keresztjének nevezett szimbólum. Őt feszítették fejre fordított keresztre,ám van egy másik fajtája,amit még hivatalosan nem vívtak ki maguknak az ördögimádó közösségek." Szent Péter keresztje, az isten iránti alázatot jelenti, legalábbis eredeti jelentése alapján!
2014. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nos... én úgy gondolom h egy enyhe sátánista beütése van a zenekarnak... Én szeretem őket de a jelük is egy fordított pentagram... és van egy-két sátánista beütésű számuk is... És a fordított csillag tényleg sátánista jelkép!!
2015. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nézd meg azt a pentagrammot kicsit jobban. :D Az 5 db BVB feliratból áll. Andy mindig hord kereszte, de a zenéjükön nem látszik hogy keresztények vagy nem. Nem tudom de nemis nagyon érdekel. BVB ARMY <3
2017. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!