Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véleményét a zenémről?

Véleményét a zenémről?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Véleményt szeretnék kérni a zenémről,tudom hogy kikoptatott téma,de amikor írtam nagyon depis voltam.Előre is köszi

14/F

[link]



2014. jún. 16. 00:48
 1/8 anonim válasza:
Nekem tetszik, de vannak hibái.De szerintem 14 évesen ez teljesen elfogadható.Nem mindig lehet érteni amit mondasz, de szerintem kezdésnek tökéletes.
2014. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
szar
2014. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm(ment a zöld kéz)másdoiknak az értékelésén is látszik hogy egy antiszociális bunkó.
2014. jún. 16. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan mintha felmondtad volna a szöveget és egy bármilyen alapot csak aláraktál volna. Figyelj a ritmusra, mert sehol nem passzol. A szöveget nem is figyeltem mert ez nagyon elvonta a figyelmemet.
2014. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek nem rossz, DE

- artikulálj

-dolgozz a szövegen, mert nem mindenhol jön ki a ritmus és a rím

-NEM attól lesz jó egy zene hogy min. egyszer meg van benne említve a férfi nemiszerv és nedvei (g*ci) illetve biztos hogy van a "ki*aszott" jelzőnél kifejezőbb is

-oké hogy akkor írtad amikor "nagyon depis voltál", de ez hallatszódjon is! legyen benne átélés! Ez olyan volt mintha egy papírról olvastad volna.

2014. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az építő jellegű kritikákat,máskor jobban figyelek majd ezekre.
2014. jún. 18. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom mi a gond! Kicsit hangosabban rappelj.. Kicsit olyan volt mintha suttognál.. Amúgy nem is rossz darab :D 10/7.5
2014. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinetem a mai világ egy nagy tévhitben hisz, ha rap zenéről van szó. A rap nem felolvasás, "vers"mondás (te ezt csinálod), hanem zene. Ehhez érzelmek kellenek. Rappelj arról, ami körülötted zajlik. És a másik fontos dolog: A normális rap nem minden második szava "g*ci" vagy "kib**ott f**z", stb. Ha azt szeretnéd, hogy elismerjenek, akkor beszélj (itt: rappelj) választékos szóhasználattal! Mivel kezdő vagy, nem hibáztatlak ilyenekért, még bőven lehet fejlődni, fiatal vagy ;)
2014. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!