Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a zenémről?

Mi a véleményetek a zenémről?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma csináltam egy kis zenét,mivel az osztalyom nemsokára ballag :(

Röviden erről szól a zene,a közös nyolc évünkröl.

Légyszíves írjatok róla véleményt

Előre is köszi :)

[link]



2014. máj. 3. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó összeállítás van tehetséged,csak a csúnya szót nem ártana kivenni,meg egy kis hangjavító programot is használhatnál
2014. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 éve hallgatok rap-et, csináltam már én is pár számot. Az ütemre jobban kell figyelned, meg valami flow-t kialakítani, mert ez így elég monoton. De ha folytatod, úgyis kialakul majd, ráérzel. A trágár szó nem igazán passzol a szövegkörnyezethez. :) Tudom hogy rap, de nem mindenhez kötelező, meg stílusos. Ennyi lenne a véleményem.
2014. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mentek a zöld kezek,így utólag mar én is bánom hogy beletettem
2014. máj. 3. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
nem rossz de az ütemre tönyleg jobban kell figyelned. És ne félj a mikrofontól :) Amúgy fogalmam sincs hogy honnan, de valahonnan ismerős vagy :) .. És ha akarod Kicsit tudn8k javitani a a zene minőségén.
2014. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnál javitani azt megköszönném :)
2014. máj. 5. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, akkor ajánlom, hogy hallgass ismert rappereket, pl.: Tupac ( https://www.youtube.com/watch?v=padvnsLUhUM). Ahogy hallhatod te is, egy rap zenének flow kell, azt pedig elsősorban úgy lehet elérni, hogy a te zenéd teljes ellentétét csinálod. Nem akarlak megbántani, tényleg csak építő kritikaként szánom, bocsi ha bántó, de legalább őszinte :). A számodon hallatszik, hogy félénk vagy, néha csak suttogsz a mikrofonba. Na, ha rappel szeretnél foglalkozni, akkor a félénkségedet már most felejtsd el. Nagyon halk is vagy, és most nem konkrétan a hangerőre gondoltam. Add ki magadból, ami benned van, szívből csináld. Minden csak hozzáállás kérdése! Ha élvezed amit csinálsz, hidd el, sokkal jobbat tudsz alkotni, mint gondolnád. :D És nagyon figyelj a ritmusra. Úgy rappeld fel a szöveget, hogy közben a füledbe szól az alap. Van több rész a zenédben, ahol "elhadarod" a szöveget, pl.: "akkor is melletted lesz a nyolcá" résznél. Ha nem jön ki a ritmus, akkor gondold át mégegyszer, hogy hogyan is akartad ezt. Válassz gyorsabb alapot, ha úgy érzed, gyorsan jön a szöveg a fejedben, de lassú az alap. Igazából ez olyan volt, mintha csak felolvastál volna egy előre megírt szöveget, csak megy egy zene alatta. Ha hallgatod a számot, amit linkeltem, akkor érzed ugye, hogy 2Pac is úgymond "játszik" a hangjával, nyújtja a hangokat, ha úgy jön a beat. A tiéd nagyon felolvasás szagú, és ezt nem elfogultságból mondom, sajnos. Ha már csak ezeken megpróbálsz javítani, már akkor is sokkal jobb lesz. Esetleg ha van kedved (és időd), akkor megpróbálkozhatsz vele, hogy egy másik alapra elrappeled ugyanezt a szöveget. Így is lehet gyakorolni. Amúgy lehet természetesen fejleszteni a mechanikai részénél a dolognak, pl.: légzésen. Nem mindegy, hogy mikor veszed a levegőt. Na jó, azt hiszem elég hosszút írtam most így estére. ;) És tényleg, nem bántásból írtam, hanem segítségből. Sok sikert, ha tovább szeretnéd folytatni a zenélés ezen formáját! :D Remélem azért tudtam segíteni...
2014. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ment a zöld kéz :)
2014. máj. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!