Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Eminem jobb vagy...

Szerintetek Eminem jobb vagy Shady?

Figyelt kérdés
mielőtt még én lennék a retardált tudom hogy a 2 személy 1 és ugyanaz. A stílusra gondolok vagy mondhatnám úgy is h a gimmickre. Sokan mondják hogy Eminem az igazi Marshall, de azt is sokan írják hogy Shady egy illuminátus szekta tagja mert sok helyen feltűnik az 1 szem és a 3szög motívum is. Szerintetek am ebből mi igaz és melyik stílusa a jobb Marshallnak.

2014. máj. 29. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eminem The Real Slim Shady

rocker vagyok (nem brutális bőrszerkós fajta)

Imádom kisgyerekkorom óta

mindkét stílusába megfog valami

az új stílusba a rockosabb kemény refrének,az értelmesebb szövegek pl. Berzerk, Survival, Legacy...

a régebbi stílusába az egész zene nagyon fülbemászó,dallamos,vicces klipek,komolytalan stílus pl. the real slim shady, we made you, whitout me, just lose it...

2014. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed arról a plyetykáról hogy Shadyként (kajak így volt írva) Illuminátusok között volt és így születtek a ,,Beteg számai" 3 A.m My Darling Kim stb.
2014. máj. 29. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak simán Eminemként szerintem jobb. Nekem a régi Slim Shady-s és az "új" Eminemes stílusa közti időszaka tetszett a legjobban, az olyan kb. 2002-2009-es korszaka.(lehet nem pontosak az évszámok de aki tudja, hogy kb. mikor milyen zenéket csinált az szerintem érti mire gondolok:) Szerintem akkor csinálta a legjobb zenéit. Az Illuminátusról én még most se értem igazán, hogy mi a fene az mert a sátánistáktól kezdve a felvilágosultakon át az UFO-kig mindenfélét lehet róluk hallani meg olvasni, meg aztán ez engem nem is nagyon érdekel. De amúgy is annyi hírességgel hozták már kapcsolatba őket, hogy ez nekem inkább csak biztosan eladható bulvárhírnek tűnik mintsem valóságnak.
2014. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Szerintem is hülyeség, csak szeretném tudni mit gondolnak róla az emberek :).
2014. máj. 30. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Régebben drogozott úgyhogy...ki tudja mikbe keveredett
2014. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy azt is mondják hogy Eminem már nem Eminem hanem egy robot(FUCK LOGIC), mert mikor drogozott meghalt és valami embert operáltattak át meg ilyen Hülyeségeket beszélnek az emberek.... itt egy vidi : https://www.youtube.com/watch?v=-jDeXhszzkY
2014. máj. 31. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok az unatkozó ember :D Tény, hogy majdnem meghalt, de túlélte szerencsére. Én Eminemre szavazok, és nem csak a zene miatt, hanem azért mert sikerült kimásznia a gyógyszerezésből. Az a szektás dolog pedig úgy ahogy van marhaság. Volt már olyan is, hogy azt mondták rá a nagy vallásosak, hogy ő a sátán XD
2014. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom de az a vicc hogy egy ember egy fórumon azt mondta amit írtam h Eminem szektás meg klón pár napra rá meg azt írta hogy régen volt szektás és most már kimászott belőle. Ezeket az embereket úgy fejbe ba**nám egy lapáttal hogy csak fetreng mint egy retardált fóka. :DD Eminem THE BEST EVER !!!! :D
2014. jún. 5. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Eminem 10ből tízes rapper, NAGYON NAGYON IMÁDOM, kiskorom óta hallgatom, őstehetség!! Bár a régi Eminem volt a csúcs, a mostani énjéről csak azért nem alkotok véleményt, mert úgy vagyok vele, hogy vagy jót vagy semmit.

A kérdésedre elég nehéz választ adni, hiszen Em pont ezért színes egyéniség, mert sokféle zenét tud gyártani, sokféle módon tud viselkedni. A Shady-s időszaka volt a kedvencem (The Real Slim Shady, Without Me, Just Lose It).

Emellett nagyon kedveltem a véleményéről és az életéről szóló zenéit is (The Way I Am, Lose Yourself, Marshall Mathers ..stb), a lányának írt számait (Hailie's song, When I'm gone, Mockingbird) és furcsa de ezek a beteg dalai is tetszettek, mint pl a "Kim" című szám, ami egy csöppet morbid, de annyira jól adja elő, teljesen átjönnek az érzelmek, meg a düh amit akkor érez.

A mai "Eminem" nekem csalódás, a mostani számait egyáltalán nem hallgatom, a "Not afraid" óta. Ez volt az utolsó zenéje amivel engem megfogott, amik ezek után következtek az én füleimnek, túl sablonosak, és egy kaptafa zenék, a többi pop hulladékkal. :/

2014. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok rapzenész használ fel személyiségeket számai során (pl.:RZA, MF Doom, Tyler, The Creator, Redman, Biggie stb...). Ez mit jelent? Csinálnak egy számot ahol máshogy hívják magukat, más témákról rappelnek, talán még a hangjuk/flow-uk is más. Ez olyan, mint egy karakter egy filmben. Eminem 1997-ben alkotta meg Slim Shady-t, aki a második személyisége lett. Slim Shady nőgyűlölő, gyilkos, erőszaktevő. Sokan egy démonként értelmezik, sokan Eminem bedrogozott verziójaként, de elsősorban azért lett kitalálta, hogy ha valami polgárpukkasztó dolgot mondott, akkor hivatkozhatott erre a Slim figurára. Persze őt inkább az SSEP, SSLP, MMLP, Relapse albumokon használta fel túlnyomóan, de nem kell megijedni, ahogy mondtam Slim csak egy kreáció, Eminem nem őrült. Amúgy hangulatfüggő, hogy melyiket szeretem. Ha verekedős kedvemben vagyok akkor Slim, ha szomorú, vagy elveszett vagyok akkor Eminem.
2014. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!