Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 éves vagyok és szeretnék...

15 éves vagyok és szeretnék gitározni viszont tanár nélkül. Inkább tanárral kéne próbálkoznom?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 19:59
 1/4 Tengor ***** válasza:
76%
Én mindenképpen gitárral tanulnék, a tanárt nem szól olyan jól, ha pengetik.
2014. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a gitár pont egy olyan hangszer, amit magadtól is meg tudsz tanulni. tanárral viszont sokkal magasabb szintre juthatsz el (általában). ami leginkább számít az az, hogy mennyi energiát fektetsz gyakorlásba. ha nem gyakorolsz, a tanár sem tud segíteni.

fontos az is, mi a célod vele. nem feltételezem, hogy hallgatod, de ha one direction szintű nyálakat akarsz játszani ahhoz fölösleges tanárhoz menni.

2014. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kis Humor Herold. :D

Nem One Direction dalokat szeretnek jatszani. Fall Out Boy ihletett meg igazabol. Koszonom a valaszt. Ha meg lesz a gitar biztosan egesz nap azt pengetnem mert mar regota vagyom ra csak szuleim most egyeztek bele.

2014. máj. 27. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, énis fall out boy-al, bullet for my valentine-al slipknottal meg jópár korabeli need for speed (underground, most wanted) zenékkel kezdtem, meg sem álltam a legelvetemültebb death-black metalokig. szar világ van, a rokkerek kihalófélben vannak, fontos az utánpótlás :D
2014. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!