Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek neki egy...

Paramorefan kérdése:

Hogyan kezdjek neki egy rockbandának?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és rockbandát szeretnék alapítani. Csak éppen az a probléma, hogy nem tudom, hogyan. A bandatagokat barátosnéimből gyűjtögettem össze, már a név is megvan, de nem rég alakult, és már kezd szétesni. A nagyon kezdő gitárosunk pl. fel akarja adni a gitártanulást. Úgyhogy a tesómat kellett megtanítanom kb. szintetizátorozni, mert a két másik énekes nélkülem nem hajlandó énekelni. Segítség! :O

2014. máj. 23. 20:27
 1/2 sándorjános ***** válasza:

A siker kulcsa: KŐKEMÉNY ELHIVATOTTSÁG, valamint GYAKORLÁS.

12 évesek vagytok, nem lehet elvárni, hogy minden tag vér komolyan vegye. Ha valaki komolyan veszi, az foglalkozik vele, abból még lehet valaki a szakmában. Ha valakit nem érdekel, feladja, vagy más dolgok jobban érdeklik, az foglalkozzon mással, szerencsére még nagyon fiatalok vagytok, még bármi lehet belőletek. Ha te úgy érzed ez az, amit csinálni szeretnél, akkor csináld, de ne várd el a kortársaidtól, hagyj nekik pár évet még, míg dönteni tudnak, vagy megszilárdul bennük a küldetéstudat, vagy hogy lehet hívni. Még 14-15 évesen se késő semmit se elkezdeni, sőt. Saját példámmal élve: 17 évesen kezdtem gitározni, mert mindig is szerettem volna, 19 vagyok és jól megy, de miért megy jól? - Mert elhatároztam, hogy ezt szeretem csinálni és csinálni is fogom míg élek. Napi gyakorlás meg ilyenek.

2014. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megjegyzem. :)
2014. máj. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!