Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy születőben lévő rockbandának?

Figyelt kérdés
Angol névre gondoltam,mert arra jobban kapnak az emberek.

2014. máj. 17. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Rock Bananas
2014. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
attól függ milyen rock...pl tök más név jó ha mondjuk nemzeti rock vagy ha mondjuk dirty rock stb....
2014. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem olyasfajta nagyon durva rock,hasonló mint pl. a Linkin Park.Vannak zúzósabb számok is,de inkább lightosabbak.
2014. máj. 17. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja ne már, még egy rockzenekar:(
2014. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

The Unborn

/lehet béna így lefordítani, hogy meg nem született, viszont szerintem jól hangzik/

2014. máj. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
71%
Kreatív számaitok lehetnek, ha még nevet is gyakorikérdéseken kerestek..: )
2014. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3.válaszoló:nem értem,miért írsz,ha nem kedveled a műfajt.

5.válaszoló:nem itt keressük.Vannak ötleteink,nem is egy.Csupán kíváncsiságból írtam ki,hogy lássam,nektek milyen nevek jönnek be,és az alapján tudjunk választani.

4.válaszoló:Ez nekem is tetszene.Egyébként a dobosunk ajánlott egy hasonlót,de a már létező Hollywood Undead miatt leszavaztuk:(De azért köszi!

2014. máj. 18. 18:55
 8/10 bumbi02 ***** válasza:

Bocs, de nem igazán érzitek az egésznek a lényegét. Gondolom 15 évesek lehettek nagyjából.


Ha zenéltek, ne azon gondolkozzatok, hogy kinek mi tetszene. Hanem hogy mi az ami a zenéteket egy szóval, mondattal jellezmi. A név a zenétől fog tetszeni nekem, és a zene nem a névtől. A zene pedig akkor jó, ha zsigerből jön, és azt játszátok amit szerettek, ami zsigerből jön nálatok, nem pedig azt, amit mások hallani akarnak. Ha ilyen a mentalitásotok hogy már születő rockbandával is az az első, hogy nekünk mi tetszene, akkor ez halvaszületés lesz.

2014. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,15-17 évesek vagyunk.Igazából nem ez az első dolgunk,mert már van egy csomó dalunk,csak jó lenne végre elnevezni magunkat.És bevallom,igazad van.Talán elsősorban magunkra kéne hallgatni.

Halva született ötlet?Talán mégis csak az Unborn lenne a megoldás? ;)

Mindenesetre köszi a választ.Azt hiszem,tartunk végre egy szavazást :)

2014. máj. 19. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért megírhatod mi lett vagy lesz :D
2014. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!