Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy manapság azt mondják,hogy Avicii meg David Guetta hú de nagy DJ-K pedig semmit nem tudnak Tiestohoz,Armin van Buurenhez vagy éppen Deadmau5hoz képest.

Miért akarják elcsépelni az electro és progressive houset ilyen populárissá tételekkel?És még egy dolog:Ha van itt olyan 13-15 éves gyerek aki szereti a houset vagy egyéb válfajait az írjon.

És kérnék szépen kort és nemet is ha lehet. :)



2014. máj. 21. 17:45
 1/6 Destroyah ***** válasza:
hát szerintem avicii tényleg nem rossz viszont david guetta olyanmint afrojack... 0 tehetség amit nagyon jól el tud adni guetta amúgy is nagyon "egyszerű" számokat csinál. Nekem amugy dedmauöt a kedvenc dj-m :D 15/f
2014. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem Tiesto és amúgy 14 éves vagyok(a rend kedvéért kiírom). Köszi a választ!
2014. máj. 21. 21:12
 3/6 anonim válasza:
Tiesto is nagyon jó DJ, csak egy a baj: Hogy ugye modern korban élünk már, és minden DJ ilyen tucc-tucc hallgasd mekkora basszus van benne. Tiesto is elment valamilyen szinten ebbe a stílusba, közel nincsenek olyan számai mostanság mint pl Adagio For Strings vagy éppen az Elements of Life! Ettől függetlenül, ő a 2. kedvenc DJ-m, az első Hardwell:)
2014. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LoLmAnUsH válasza:
Üdv szintén 14, fiú és DJ tiesto a kedvencem.. szerintem stílus kérdése.Bár a Progressive-okat rühellem :S már csinálgattam elektronikus zenét itthon de nincs rá időm úgy hogy mostanában áll a dolog.Na de lényeg a lényeg:Nem voltam soha Avicci és David Guetta rajongó és szerintem a mai elektronikus mixer programokkal nem nehéz megcsinálni a zenét.Bár igazából az olyan "zenéket" se szeretem aminek 1 órából fél óra "tuc-tuc" al megy el.. ennyi erővel odamegyek a mosógéphez amikor centrifogáz és akkor tuc-tuc.. :D de visszatérve: ugye most 7.es vagyok és 1-től 6. ig zongorára jártam és basszus imádatom van, úgy hogy 6 évnyi zongorázási tapasztalattal már én is tudok mixeket csinálni :) (a helyesírási hibákért előre is elnézést de siettem)
2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
THX nektek is. :)
2014. máj. 24. 20:12
 6/6 anonim válasza:
Szívesen!:)
2014. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!